MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Księgowość zawodowa Singapur tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Studenci, którzy studiują profesjonalnej rachunkowości będą narażone na wiele różnych tematów związanych z finansami. W zależności od programu, mogą one obejmować rewizji finansowej, matematyki stosowanej, statystyki ekonomiczne, etyki biznesu, rynków finansowych, podatki, marketing, logistykę i rachunkowości zarządczej.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Księgowość zawodowa w Singapur. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Księgowość zawodowa w Singapur. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Księgowość zawodowa, Singapur Filter

Magister profesjonalnej rachunkowości (MPa)

Singapore Management University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Sierpień 2020 Singapur

SMU MPA Absolwent jest kwalifikacja, która otrzymała akredytację różnych światowych organizacji zawodowych (ISCA, CPA