MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Księgowość zawodowa Hongkong tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Edukacja w profesjonalnej księgowości dostarcza wiedzy, że studenci mogą potrzebować do pracy w sferze gospodarczej. Zajęcia oferowane mogą obejmować finanse przedsiębiorstw, makroekonomii, prawa gospodarczego, rachunkowości, finansów, audytu, podatków i instytucji finansowych.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Księgowość zawodowa w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Księgowość zawodowa w Hongkong. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Księgowość zawodowa, Hongkong Filter

Dyplom magisterski / podyplomowy w zakresie rachunkowości zawodowej

Faculty of Business, Hong Kong Polytechnic University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master of Professional Accounting (MPA) to program magisterski konwersji mający na celu zapewnienie absolwentom studiów biznesowych intensywnej edukacji w zakresie rac ...

Czytaj więcej