MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Księgowość zawodowa Arabia Saudyjska tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Stopień Magister 's of Professional Rachunkowości wyposaża studenta w wiedzę zarówno praktyczne i teoretyczne. Studenci, którzy ukończą program posiada wiedzę i umiejętności, aby stać się umiejętnością i analitycznych praktyków rachunkowości. Master of Professional Rachunkowości (MPA) broni studentów z podstawowymi, kursów specjalistycznych i wiedzy w swojej dziedzinie.

Arabia Saudyjska, oficjalnie znany jako Królestwa Arabii Saudyjskiej, jest największym państwem arabskim, w Azji Zachodniej od powierzchni ziemi, a drugi co do wielkości w świecie arabskim. Arabia Saudyjska jest obsługiwane przez narodowe linie lotnicze Saudi Arabian Airlines, często określane przez jego arabskich Saudia nazwy.

Księgowość zawodowa w Arabia Saudyjska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Księgowość zawodowa w Arabia Saudyjska. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Księgowość zawodowa, Arabia Saudyjska Filter

Mistrzem zawodowej rachunkowości

King Abdulaziz University, Faculty of Economics & Administration FEA
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mistrz Profesjonalne programie księgowym jest jednym z doskonałych programów, które są oferowane przez uczelnię, gdzie Wydział Ekonomii i Zarządzania reprezentowany

Czytaj więcej