MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Księgowość zawodowa w Ameryka Północna tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Stopień Master 's profesjonalnej rachunkowości bada wszystkie aspekty finansowe, biznes i zarządzanie rachunkowości. Absolwenci zdobyć praktyczne i odpowiednie perspektywy i zestaw umiejętności niezbędnych do pracy w zawodzie księgowego.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Księgowość zawodowa w Ameryka Północna. Wszystkie informacje Księgowość zawodowa i skontaktować się ze szkołą w Ameryka Północna bezpośrednio!

2 Wyniki z Księgowość zawodowa, Ameryka Północna Filter

Master of Professional Accountancy

Rady School of Management
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Master of Professional Accountancy w UC San Diego's Rady School of Management ma na celu zaspokojenie potrzeb organizacji zorientowanych na innowacje. Studenci MPAc są szkolen ...

Czytaj więcej

Master Of Professional Rachunkowości (MPAcc)

Butler University College of Business Administration
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Stacjonarne

Absolwenci będą zarabiać Master of Accounting Professional po ukończeniu 30 godzin kredytowych absolwentów. Studenci mogą być zobowiązani do wypełnienia warunkiem kursy w zale ...

Czytaj więcej