Studia magisterskie Kosmetologia - Magister Kosmetologia

Studia magisterskie Kosmetologia. Znajdź studia magisterskie na kierunku Kosmetologia

Kosmetologia

Tytuł magistra jest Podyplomowe w konkretnej dziedzinie praktyki, która powoduje wysoki stopień umiejętności lub wiedzy. Mając magistra daje profesjonalną krawędzi, co daje upragniony poziom wiedzy w danej dziedzinie, w tym zarządzania i umiejętności badawczych, które zwykle towarzyszą tego poziomu edukacji.

Czym jest Mistrz w kosmetologii? Kosmetologia to dziedzina, która pomaga ludziom poprawić ich wygląd; może to być osiągnięte za pomocą technik wykorzystywanych w korpusie lub na skórę. Kosmetologów dowiedzieć się o zabiegi kosmetyczne, kosmetyki i pielęgnacji włosów i paznokci. kosmetologów podstawowe mają dodatkowe przeszkolenie i doświadczenie niż regularne kosmetologów, w tym wiedzy uzyskanej z kursów w anatomii, fizjologii i zarządzania przedsiębiorstwem. Program Master kosmetolog szkolenia zazwyczaj przygotowuje studentów do podjęcia licencjonowania egzamin państwowy.Na poziomie magisterskiej, studenci będą zazwyczaj mają pewne doświadczenie w pracy w polu i musi kontynuować naukę poznawania nowych produktów i techniki w kosmetologii.

oczekiwano wzrost liczby miejsc pracy dla kosmetologów wzrośnie, a po zaawansowanej edukacji w tej dziedzinie może narazić Cię na szczycie listy dla najlepszych miejsc w hotelach i uzdrowiskach. Szanse będzie szerszy dla tych, którzy mają dodatkowe umiejętności w bakteriologii i biznesu i kto może zaoferować szeroką gamę usług.

Dodatkowych zajęć i licencjonowanie dla kształcenia na poziomie magisterskim wymaga zwykle pięć semestrów zajęć oraz rok doświadczenia zawodowego. Szkoły mają różne ceny i opłaty, więc należy zrobić rozeznanie przed wysłaniem aplikacji do instytucji Ci się najbardziej podobają.

Absolwenci stają się biegle Trwała ondulacja, prostowanie, strzyżenie, farbowanie włosów, zabiegi na włosy, woskowanie, makijaż, zabiegi na twarz i manicure.Fryzjerzy i kosmetologów może być własny rachunek, wynajem przestrzeni w salonie, lub pracować w wyglądzie świadomych branżach, takich jak modelowanie i działania. Teatralne artystów makijażu i Estheticians są również pozycje dostępne dla posiadaczy stopni.

Jeśli kosmetologii brzmi jak ekscytującej kariery dla Ciebie, zastanów się, które obszary praktyki jesteś najbardziej zainteresowany. Znajdź swojego programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem Dopuszczenie szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Przemysł Kosmetyczny (Milan) - Włoski ścieżka

Il Sole 24 ORE Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy October 2018 Włochy Mediolan

Mistrz wyróżnia się praktycznym i operacyjnym podejściem nauczania i obecnością prestiżowych referencje od menedżerów i sukcesy przedsiębiorców, a także wycieczki i sesji plenerowych na głównych marek w branży. Wśród omawianych tematów, szczególna uwaga zostanie poświęcona nowe kanały sprzedaży, e-commerce, do cyfrowych i nowych narzędzi social media marketing. [+]

Innowacyjny program ma na celu nabycie umiejętności technicznych i menedżerskich, aby zmieścić się w branży, że piękna i dobrego samopoczucia, rośnie i rośnie zapotrzebowanie na konkretne umiejętności.

Lekcje Mistrza, w całości w języku włoskim, Wyróżniają praktycznych i operacyjnych ciętych wykładów i obecności prestiżowych świadectw menedżerów i sukcesy przedsiębiorców, a także wycieczki i sesji plenerowych na głównych marek w branży.

Wśród omawianych tematów, szczególna uwaga zostanie poświęcona nowe kanały sprzedaży, e-commerce, do cyfrowych i nowych narzędzi social media marketing. Duża przestrzeń zostanie również poświęcona doświadczenia klienta i nowego konsumenta nabywającego przetwarza 3,0, a dla internacjonalizacji strategii branżowych.... [-]


Magister W Kosmetyce I Marketingu Zapachowego

Fashion Institute of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone New York

Master w Professional Studies, kosmetyki i zapachy Marketingu i Zarządzania, jest jedynym programem w swoim rodzaju. Zespół ekspertów innowacyjnego przywództwa, program udostępnia zaawansowane [+]

Mistrz w Cosmetics and Fragrance Marketing

Master w Professional Studies, kosmetyki i zapachy Marketingu i Zarządzania, jest jedynym programem w swoim rodzaju. Zespół ekspertów innowacyjnego przywództwa, program zapewnia zaawansowaną edukację dla wschodzących kierownictwo, wspieranie zarówno twórcze i analityczne umiejętności biznesowych. Studenci uzyskania globalnej perspektywy poprzez badań terenowych na wielu rynkach zagranicznych. Dzięki nauce akademickiej i empirycznej i wykonawczej programu Mentor, program nauczania ułatwia rozwój empatycznych liderów z celem pasterstwo marki, które są obywatele globalnej z produktów, które zachwycają i inspirują do konsumenta. Ten dwuletni program po prostu osiągnął kamień milowy: swoje 10-lecie. Z 200 udanych absolwentów, program jest przeznaczony dla osób pracujących w kosmetykach, zapachach i obszarów związanych z Beauty-którzy zostali zalecanych przez pracodawców ze względu na ich duży potencjał zarządzania. Projekt zwieńczeniem (dyplomowej) odzwierciedla partnerstwa między przemysłem i klasie. Praca w zespołach, absolwenci opracowanie innowacyjnego, dogłębne, interdyscyplinarnego podejścia do tematu strategicznym określonym przez wydział. Przedstawiają one swoje wyniki do panelu wykładowców i ekspertów branżowych na imprezie branży sponsorowanych. Ponadto studenci prezentują swoje badania do stowarzyszeń branżowych, takich jak The Fragrance Foundation, detaliści jak Macy i kadry kierowniczej w firmach takich jak L'Oreal i Johnson & Johnson.... [-]


Konsultacji Piękno

Uptodate Fashion Academy
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy April 2018 Włochy Mediolan

Kurs dostarczy szeroki przegląd scenerii w odniesieniu do mody, kosmetyków i na całym obszarze dobrobytu (kąpielisko termalne, farmy piękności, centrum fitness, itp.). [+]

Consulting Uroda

&nbsp

Zajęcia prowadzone są w języku włoskim i angielskim

&nbsp

Kurs dostarczy szeroki przegląd scenerii w odniesieniu do mody, kosmetyków i na całym obszarze dobrobytu (kąpielisko termalne, farmy piękności, centrum fitness, itp.).

Synergii pomiędzy świecie piękna i mody są już rzeczywistością.

Piękno i dobro rynku doświadczenia stały wzrost i zawsze na poszukiwania bardziej specjalistycznych figurek.

&nbsp

&nbsp

Program kursu

o Fashion Make-Up Specialist - Moda Podstawowych Make-up - Moda Advance Make-up - Moda Make-up Portfolio Trend

o Global Image & Life Coaching - Doradztwo obrazu Moda - Moda Personal Shopper - Image Bussines i Etykieta ... [-]