Studia magisterskie Kosmetologia - Magister Kosmetologia

Studia magisterskie Kosmetologia. Znajdź studia magisterskie na kierunku Kosmetologia

Kosmetologia

Tytuł magistra jest Podyplomowe w konkretnej dziedzinie praktyki, która powoduje wysoki stopień umiejętności lub wiedzy. Mając magistra daje profesjonalną krawędzi, co daje upragniony poziom wiedzy w danej dziedzinie, w tym zarządzania i umiejętności badawczych, które zwykle towarzyszą tego poziomu edukacji.

Czym jest Mistrz w kosmetologii? Kosmetologia to dziedzina, która pomaga ludziom poprawić ich wygląd; może to być osiągnięte za pomocą technik wykorzystywanych w korpusie lub na skórę. Kosmetologów dowiedzieć się o zabiegi kosmetyczne, kosmetyki i pielęgnacji włosów i paznokci. kosmetologów podstawowe mają dodatkowe przeszkolenie i doświadczenie niż regularne kosmetologów, w tym wiedzy uzyskanej z kursów w anatomii, fizjologii i zarządzania przedsiębiorstwem. Program Master kosmetolog szkolenia zazwyczaj przygotowuje studentów do podjęcia licencjonowania egzamin państwowy.Na poziomie magisterskiej, studenci będą zazwyczaj mają pewne doświadczenie w pracy w polu i musi kontynuować naukę poznawania nowych produktów i techniki w kosmetologii.

oczekiwano wzrost liczby miejsc pracy dla kosmetologów wzrośnie, a po zaawansowanej edukacji w tej dziedzinie może narazić Cię na szczycie listy dla najlepszych miejsc w hotelach i uzdrowiskach. Szanse będzie szerszy dla tych, którzy mają dodatkowe umiejętności w bakteriologii i biznesu i kto może zaoferować szeroką gamę usług.

Dodatkowych zajęć i licencjonowanie dla kształcenia na poziomie magisterskim wymaga zwykle pięć semestrów zajęć oraz rok doświadczenia zawodowego. Szkoły mają różne ceny i opłaty, więc należy zrobić rozeznanie przed wysłaniem aplikacji do instytucji Ci się najbardziej podobają.

Absolwenci stają się biegle Trwała ondulacja, prostowanie, strzyżenie, farbowanie włosów, zabiegi na włosy, woskowanie, makijaż, zabiegi na twarz i manicure.Fryzjerzy i kosmetologów może być własny rachunek, wynajem przestrzeni w salonie, lub pracować w wyglądzie świadomych branżach, takich jak modelowanie i działania. Teatralne artystów makijażu i Estheticians są również pozycje dostępne dla posiadaczy stopni.

Jeśli kosmetologii brzmi jak ekscytującej kariery dla Ciebie, zastanów się, które obszary praktyki jesteś najbardziej zainteresowany. Znajdź swojego programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem Dopuszczenie szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Przemysł Kosmetyczny (Milan) - Włoski ścieżka

Il Sole 24 ORE Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy October 2017 Włochy Mediolan

Mistrz wyróżnia się praktycznym i operacyjnym podejściem nauczania i obecnością prestiżowych referencje od menedżerów i sukcesy przedsiębiorców, a także wycieczki i sesji plenerowych na głównych marek w branży. Wśród omawianych tematów, szczególna uwaga zostanie poświęcona nowe kanały sprzedaży, e-commerce, do cyfrowych i nowych narzędzi social media marketing. [+]

Studia magisterskie Kosmetologia . Innowacyjny program ma na celu nabycie umiejętności technicznych i menedżerskich, aby zmieścić się w branży, że piękna i dobrego samopoczucia, rośnie i rośnie zapotrzebowanie na konkretne umiejętności. Lekcje Mistrza, w całości w języku włoskim, Wyróżniają praktycznych i operacyjnych ciętych wykładów i obecności prestiżowych świadectw menedżerów i sukcesy przedsiębiorców, a także wycieczki i sesji plenerowych na głównych marek w branży. Wśród omawianych tematów, szczególna uwaga zostanie poświęcona nowe kanały sprzedaży, e-commerce, do cyfrowych i nowych narzędzi social media marketing. Duża przestrzeń zostanie również poświęcona doświadczenia klienta i nowego konsumenta nabywającego przetwarza 3,0, a dla internacjonalizacji strategii branżowych. STRUKTURA 1-te Master Beauty Industry Management, w pełnym wymiarze czasu, numer zamknięty i obowiązkowe uczestnictwo w sumie okres 11 miesięcy szkolenia: - 5 miesięcy szkolenia w klasie - 6 miesięcy stażu w uzasadnieniu klasie nauczania, Sesje kształcenia na odległość są planowane z wykorzystaniem platformy e-learningowej Szkoły Biznesu w Sole 24 Ore, dedykowanym środowisku webowym, przez które, w trybie zdalnym, można przeglądać dokumenty, materiały informacyjne, kursy multimedialne i współdziałać z kolegami a także nauczycieli w uczeniu się we współpracy. PROGRAM Moduł 1 - Podstawy zarządzania: elementy Ekonomii i zarządzania 2-ty Module - Pole uroda, wellness i stylu życia. Wielkość ekonomiczna i struktura rynku 3-te Module - doświadczenie klienta oraz nowe procesy zakupowe konsumentów 4-ty Module - Marketing, cen i zarządzania marką 5-te Module - polityk handlowych, handlem detalicznym i e-commerce 6-ty Module - Komunikacja i promocja produktu między narzędzi tradycyjnych i cyfrowych 7-ty Module - CSR, innowacji i rozwoju biznesu 8-ty... [-]