Filter
Studia magisterskie
Szwecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Komunikacja w Szwecja. Szukaj studiów magisterskich w Szwecja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

kursy komunikacyjne poprawić umiejętności uczniów w tym konkretnym obszarze i przygotowuje je do szerokiej gamy kariery. Umiejętności używanych w tym procesie może być stosowany w wielu różnych dziedzinach, zawodu, oferując studentów niespotykany swobodę w zakresie wyboru pracy.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Studia magisterskie Komunikacja w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Komunikacja w Szwecja.

Czytaj więcej Pokaż mniej

5 Wyniki z Komunikacja, Szwecja

Swedish University of Agricultural Sciences

W programie Mistrza - komunikacja Środowiska i Gospodarki uczymy się zrozumieć procesy komunikacyjne, aby stworzyć strategie komunikacyjne dla zmian środowiskowych, organ ... [+]

Program Master - Komunikacja Środowiska i Gospodarki

Praktyczne prace w dziedzinie zarządzania zasobami naturalnego i zrównoważonego rozwoju obejmuje także komunikację. W jaki sposób możemy zarządzać sprzecznych interesów między ludźmi a orginisations?

Komunikacja odgrywa ważną rolę w ułatwianiu zrównoważonego gospodarowania zasobami naturalnymi i ochrony środowiska. W programie ECM uczymy się zrozumieć procesy komunikacyjne, aby stworzyć strategie komunikacyjne dla zmian środowiskowych, organizowanie działań zbiorowych i pośredniczą w konflikty środowiskowe w sposób konstruktywny.

Do pracy w praktyce ze zmianą środowiska i zrównoważonego rozwoju znaczy pracować z ludźmi i komunikacji. Komunikacja jest zaangażowany we wszystkie kwestie środowiskowe: dostosowanie Industries technologii ochrony środowiska, ochrony przyrody, rządowej międzynarodowych umów rządowych itp Firmy, agencje rządowe i organizacje ekologiczne domagają się osoby z umiejętności zawodowych w komunikacji środowiskowej. Aby ułatwić zrównoważony rozwój, społeczeństwo musi wiedzieć, na przykład roślin, gleby i wody. Ale to nie wystarczy. Musimy także wiedzieć o tym, jak do koordynowania różnych użytkowników zasobów, jak motywować klientów do adaptacji technologii środowiskowych, oraz jak zarządzać konflikty środowiskowe.... [-]

Szwecja Alsike Alnarp Umeå
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
KTH Royal Institute of Technology

... [+]

Program koncentruje się głównie na integracji modułów edukacyjnych, badawczych i biznesowych w programie nauczania oraz przy aktywnym zaangażowaniu branży.

ICT Innovation at KTH [-]
Szwecja Stockholm
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
KTH Royal Institute of Technology

... [+]

Pierwszy okres studiów składa się z obowiązkowych kursów podstawowych, które zapewniają dogłębną wiedzę w zakresie systemów i sieci komunikacyjnych.

Tematy poruszone Kariera

Komercjalizacja tych nowych pomysłów będą tworzyć wartość dla użytkowników, producentów, operatorów i społeczeństwa w ogóle.

[-]
Szwecja Stockholm
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Malmö University

... [+]

[-]
Szwecja Malmö
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Örebro University

Program ma na celu dostarczenie umiejętności wymaganych przez zdolnych do adaptacji, krytycznie świadomych, pracowników komunikacyjnych w ekscytującym nowoczesnym środowi ... [+]

Program ma na celu dostarczenie umiejętności wymaganych przez zdolnych do adaptacji, krytycznie świadomych, pracowników komunikacyjnych w ekscytującym nowoczesnym środowisku komunikacyjnym, co wymaga biegłej znajomości strategicznego opowiadania historii, tworzenia treści i projektowania wizualnego.

Jednoroczny program magisterski z 60 punktów, Strategic Communication to program przeznaczony dla studentów z różnych środowisk tematycznych w szerokim zakresie komunikacji. Łącząc różne umiejętności, uczniowie rozwijają krytyczne rozumienie i kompetencje w zakresie wdrażania strategicznej komunikacji. Przez komunikację strategiczną rozumiemy profesjonalną komunikację mającą na celu zaspokojenie długofalowych celów organizacji i społeczności.... [-]

Szwecja Örebro
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku