$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Komunikacja w Santiago 2022

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych b… Czytaj więcej

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

kursy komunikacyjne poprawić umiejętności uczniów w tym konkretnym obszarze i przygotowuje je do szerokiej gamy kariery. Umiejętności używanych w tym procesie może być stosowany w wielu różnych dziedzinach, zawodu, oferując studentów niespotykany swobodę w zakresie wyboru pracy.

Chile jest stała zarówno jako studiów za granicą i miejsca wypoczynku. Chile stało się ważnym miejscem dla studentów z całego świata, którzy chcą kontynuować lub dalszego kształcenia.

W Santiago, można wybrać ulubiony program edukacyjny lub specjalizują się w danej dziedzinie w wielu, instytucji badawczych, uczelni dostępnych. Jeden z największych uniwersytetów w Chile, Universidad de Chile, znajduje się tutaj, jak również słynnego Universidad de Santiago de Chile, która zmieniła ludzi 's życia w zakresie edukacji.

Studia magisterskie Komunikacja w Santiago. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Komunikacja w Santiago.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Chile
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University Adolfo Ibañez
Santiago, Chile

Master in Communications to profesjonalny program, który składa się z dwóch czwartych zajęć i jednej praktyki (w organizacjach lub mediach zgodnie ze wzmianką). Po tym czasie ... +

Master in Communications to profesjonalny program, który składa się z dwóch czwartych zajęć i jednej praktyki (w organizacjach lub mediach zgodnie ze wzmianką). Po tym czasie jest okres dwóch kwartałów na projekt ukończenia studiów. Z systemowej i innowacyjnej wizji komunikacji program ten dąży do tego, aby jego studenci mogli rozwijać kompetencje w zakresie badań i planowania, opracowywania narracji i tworzenia treści oraz zarządzania publicznością, do profesjonalnej praktyki w mediach tradycyjnych lub niezależnych. rozwijają swoje przedsięwzięcia komunikacyjne lub wchodzą w praktyczne obszary komunikacji w organizacjach, agencjach, instytucjach i firmach, aby wzmocnić swoją legitymację i nawiązać więzi z wieloma interesariuszami i odbiorcami. -
Magisterskie
Spanish (Chile)
Lut 2022
Ośrodek kształcenia