close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Komunikacja w modzie w Sabadell

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.Z Mistrzem w stopniu komunikacji mody, będzie można dowiedzieć się o procesie najskuteczniejszego w branży mody. Dowiesz się o metodologii stylu i stylu oraz sposobu realizacji kampanii marketingo… Czytaj więcej

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Z Mistrzem w stopniu komunikacji mody, będzie można dowiedzieć się o procesie najskuteczniejszego w branży mody. Dowiesz się o metodologii stylu i stylu oraz sposobu realizacji kampanii marketingowych zarówno w mediach tradycyjnych, jak i online.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Sabadell Miasto położone jest w prowincji Katalonia, Hiszpania. Jest ona również określana jako miasta wełny Hiszpanii. Sabadell liczy 200.000 mieszkańców. Ma ponad 5 uniwersytetów.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Komunikacja w modzie w %Sabadell. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Komunikacja w modzie w Sabadell.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
ESDi - Design School
Barcelona , Hiszpania +1 Więcej

Postać zarówno konsultanta obrazu, jak i stylisty staje się coraz bardziej niezbędna jako instrument strategiczny do osiągnięcia optymalnego zarządzania obrazem. Wizerunek oso ... +

Postać zarówno konsultanta obrazu, jak i stylisty staje się coraz bardziej niezbędna jako instrument strategiczny do osiągnięcia optymalnego zarządzania obrazem. Wizerunek osobisty i instytucjonalny -
Magisterskie
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami