close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Kompozycja Łuska tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania. Skład jako przedmiotu akademickiego koncentruje się na tworzeniu i aranżacji oryginalnych partytur muzycznych. Wybierając naukę kompozycji mogą pomóc naukowcom prowadzić do zatrudnienia w sztukach teatralnych jak produce… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Skład jako przedmiotu akademickiego koncentruje się na tworzeniu i aranżacji oryginalnych partytur muzycznych. Wybierając naukę kompozycji mogą pomóc naukowcom prowadzić do zatrudnienia w sztukach teatralnych jak producentów teatralnych, w środowisku akademickim, jak nauczyciele muzyki lub profesorów, lub jako wydawców muzycznych i krytyków.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Hull, lub urzędowo Kingston upon Hull, była jedynym obszarem, w Wielkiej Brytanii, z kremem (nie czerwony) budek telefonicznych. To nie jedyna rzecz Hull jest znany jest - istnieją także 5 szkół wyższych.

Kompozycja Łuska. Pobierz wszystkie informacje o Kompozycja i skontaktować się ze szkołą dla Łuska Kompozycja bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Hull
Łuska, Wielka Brytania

Program MMus jest wiodący w branży, umożliwiając niezrównaną specjalizację i mieszanie zainteresowań w szerokim zakresie dziedzin, w tym wykonawstwo, kompozycja (akustyka, ele ... +

Program MMus jest wiodący w branży, umożliwiając niezrównaną specjalizację i mieszanie zainteresowań w szerokim zakresie dziedzin, w tym wykonawstwo, kompozycja (akustyka, elektroakustyka, sztuka dźwiękowa), dyrygentura, technologia muzyczna, nagrywanie, produkcja, pedagogika, muzyka filmowa, estetyka, filozofia, semiotyka, muzykologia historyczna i krytyczna, jazzoznawstwo, muzyka popularna, psychologia muzyki, teoria i analiza. -
Magisterskie
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Sie 2021
01 Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami