MASTERSTUDIES

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Przywództwo w Filadelfia

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Przywództwo polega poznanie umiejętności i zdolności niezbędnych dla osoby, która ma prowadzić grupę, zespół, organizację lub firmę. Obejmuje ona studiuje wiele różnych stylów przywództwa, a także wspólnych cech, które posiadają skutecznych liderów, takich jak charyzma i zdolność do podejmowania decyzji.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Philadelphia jest największym miastem stanu Pensylwania. Wraz z uczelni wyższych Miasto jest znane kultury i sztuki. Na wschodnim wybrzeżu, Philadelphia jest drugim najbardziej uczeń skoncentrowany miasto.

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Przywództwo w %Filadelfia. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Przywództwo w Filadelfia.

2 Wyniki z Przywództwo, Filadelfia, Kształcenie na odległość Filter

Master of Science w rozwoju organizacji i przywództwa

Saint Joseph's University Online
MSc
Sie 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Online

Internetowe MS w rozwoju organizacyjnym i przywództwie tworzy doświadczenie edukacyjne, które buduje twoje umiejętności przywódcze w czasie rzeczywistym, gdy stosujesz koncepc ...

Czytaj więcej

Custom Inicjatyw Szkoleniowych

University of Chicago Booth School of Business
Studia menedżerskie
<
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online

Z naszych własnych programów wykonawczych edukacji, zaprojektowany specjalnie dla potrzeb Twojej firmy, pomożemy zespołu dostać się do góry.

Czytaj więcej