Filter
Studia magisterskie
Jemen Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Jemen - Szukaj studiów magisterskich w Jemen tutaj

Istnieje wiele powodów, dlaczego studenci z całego świata wybrali tytuł magistra w Jemenie. Wśród tych przyczyn jest doskonałość w nauce, że doświadczenia studentów. Ponadto, studenci są zanurzone w tradycyjnym stylu życia islamskiego, zapewniając wyjątkowe wzmocnienie w nauce. Istnieje wiele zobaczyć i możliwości w tym tajemniczym kraju, a studenci ścigający Pana w Jemenie miał okazję to zrobić. Studenci mogą cieszyć się wyjątkową tradycyjnej kultury, urocze wioski, oazy na pustyni i przytulne, przyjaznych ludzi.

Niektóre z bardziej popularnych Mistrza w opcji Jemen programu obejmują te, w dziedzinie gospodarczej, takie jak finanse, zasoby ludzkie, komunikacji, marketingu i zarządzania. Inne programy są również możliwe, takich jak ekonomia, historia, język, inżynierii i zdrowia publicznego. Z mistrzem w Jemenie, uczniowie będą mieli niepowtarzalną okazję, aby połączyć naukę ze wzrostem kulturalnej i intelektualnej.

Przeczytaj więcej o Mistrza w programach Jemen poniżej. Może się okazać, twoja edukacja czeka na Ciebie!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stafford Global

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspe ... [+]

Korzyści

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspektywy rozwoju kariery. Uczniowie mogą dostosować doświadczenie edukacyjne do indywidualnych doświadczeń, potrzeb i zainteresowań. Dostęp do programu odbywa się całkowicie na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu.

Program jest akredytowany przez International Baccalaureate Organization, a po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy mogą zarejestrować się na IB Advanced Certificate w nauczaniu i uczeniu się, Certificate in Leadership Practice i Advanced Certificate in Leadership Research dające możliwość kariery w publicznym, prywatnym lub międzynarodowe szkoły na całym świecie.... [-]

Jemen Sana'a
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku