Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Japoński. Znajdź studia magisterskie na kierunku Japoński

Dla tych, którzy już ukończyli studia licencjackie i chcą podjąć dalsze studia w obszarze akademickim lub zdobyć wyższe kwalifikacje zawodowe do wykonywania określonej kariery, magistra oferuje te możliwości. Jest to punkt wyjścia do studiów magisterskich.

Czym jest Master w języku japońskim? Stopień ten zachęca studentów do podjęcia zaawansowanych studiów w języku japońskim z dostępem do zasobów badawczych i edukacyjnych. Zajęcia mogą obejmować czytanie i tłumaczenie tekstów w języku japońskim i klasycznych japońskich. Nacisk kładziony jest zazwyczaj na pogłębianie rozumienia języka i kultury, w tym literatury, filozofii i historii. Programy mogą również obejmować ustną i pisemną komunikację japońską, metody nauczania języka, dwujęzyczność, fonetykę oraz planowanie i politykę dla nauczycieli.

Studenci zdobywają tytuł magistra z języka japońskiego przede wszystkim po to, aby poprawić swoje opanowanie języka japońskiego i pogłębić swoje studia nad kulturą japońską. Potrafią wyostrzyć umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej, uczyć się skutecznych metod nauczania i doskonalić swoje umiejętności badawcze.

Koszty nauki w języku japońskim różnią się w zależności od długości programu, instytucji edukacyjnej i kraju pochodzenia. Stopnie w tej dziedzinie mogą zająć od dwóch do czterech lat.

Absolwenci studiów magisterskich w języku japońskim mogą stać się ekspertami w języku japońskim, kulturze i społeczeństwie. Często mają wysokie kwalifikacje i są przeszkoleni do nauczania języka japońskiego na różnych poziomach. Akademickie kariery jako wykładowcy i badacze są najbardziej prawdopodobną opcją, a studia doktoranckie stanowią kolejny krok po ukończeniu studiów magisterskich. Inne opcje pracy mogą obejmować doradcę dla zagranicznych programów studiów na poziomie uniwersyteckim za granicą lub działów języka japońskiego i stanowisk w firmach, w których wymagana jest biegłość w języku japońskim.

Dostępne są programy online i osobiste, kampusowe, z opcją pełnoetatowych i niepełnoetatowych dostępnych na całym świecie, aby spełnić Twoje potrzeby związane z planowaniem. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Japoński

Tamkang University

Misją Departamentu japoński jest oferowanie rozmaitych elastycznych kursów i programów do spełnienia różnych potrzeb społecznych, kształcić i wychowywać studentów do wyso ... [+]

Misją Departamentu japoński jest oferowanie rozmaitych elastycznych kursów i programów do spełnienia różnych potrzeb społecznych, kształcić i wychowywać studentów do wysoko wykwalifikowanych obywateli z zaawansowaną znajomość języka i poczucie globalnej.

&nbsp

Departament japoński, początkowo na Wydziale Języków Wschodnich, została założona w 1966 roku i została oferowanie kursów języka japońskiego, gospodarki, polityki, kultury i badania w Japonii. Ze względu na szybki wzrost studiujących Japonii i japońskiej kultury i społeczeństwa Tamkang University, Wydział rozpoczął oferuje dwa studiów zajęcia w 1973 roku. W 1985 roku Katedry Języków Wschodnich został przemianowany na Wydział japońskim. Z ciągły wzrost liczby studentów, Departament japoński obecnie przyjmuje około 240 studentów co roku w trzech dzień czasie zajęć (około 180 uczniów) oraz niemal czasie klasy (około 60 uczniów). Zakład został również oferuje studia magisterskie od 2006 roku. Departament japoński był pierwszym wydziału Tamkang University ustawić rok studiów za granicą programy z uczelniami partnerskimi w Japonii. Każdego roku około pięćdziesięciu studentów uczestniczyć w programach i studia w Japonii na jeden rok akademicki. ... [-]

Tajwan Taipei
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku