Filter
Studia magisterskie
Zjednoczone Emiraty Arabskie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Języki w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Szukaj studiów magisterskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Uczniowie biorący Master Języki będzie w stanie wykazać, główne koncepcje w zakresie dyscyplin językowych podczas opracowywania ekspertyzy Lingwistyki procedur. Oprócz rozwoju języka, studenci będą interdyscyplinarne podejście, które wymaga krytycznego myślenia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Studia magisterskie Języki w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Języki w Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Języki, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Paris-Sorbonne University Abu Dhabi

Dwuletni Mistrz Biznesu i Języków Międzynarodowych uczy studentów, aby opanowali pojęcia i techniki związane z międzynarodową działalnością, umożliwiając im zdobycie szer ... [+]

Przegląd

Dwuletni Mistrz Biznesu i Języków Międzynarodowych uczy studentów, aby opanowali pojęcia i techniki związane z międzynarodową działalnością, umożliwiając im zdobycie szerokiej wiedzy o podstawowych strategiach biznesowych w ramach globalnego kontekstu gospodarczego, ucząc się kluczowych koncepcji zarządzania w różnych dziedzinach.

Dzisiaj udane liderzy biznesu muszą posiadać zarówno teoretyczne, jak i empiryczne narzędzia, które zmuszą ich do podejmowania ustrukturyzowanych decyzji w zakresie zarządzania uwzględniających różne parametry kulturowe, finansowe, handlowe, społeczne i polityczne. W tym stopniu studenci zrozumieją różne koncepcje ekonomii międzynarodowej, które pozwolą im zrozumieć wpływ obecnych problemów na działalność międzynarodową. Ucząc się pojęć z zakresu prawa biznesowego, uczniowie podnoszą swoje rozumienie otoczenia prawnego, pomagając im odszyfrowywać dokumenty prawne i praktyki, które budują przedsiębiorstwa. ... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Paris-Sorbonne University Abu Dhabi

Myślisz o poprawie swoje doświadczenia dodając tytuł magistra do swojego profilu. Jeżeli jesteś po francusku głośnik, stopień Master in języka francuskiego przeznaczony d ... [+]

Przegląd

Roczny Mistrz Nauczycieli Języka Francuskiego jako Języka Obcego ma na celu zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do nauczania języka francuskiego w kulturach arabskich. Wszystkie kursy prowadzone są w języku francuskim.

Program łączy nauczony semestr obejmujący trzy podstawowe obszary tego stopnia; Międzykulturowość (relacje między światem francuskojęzycznym a światem arabskim), językoznawstwo (francuski i kontrastowy, analizowane na obszarze francusko-arabskim) i dydaktyka (poznawcze, psychologiczne, kulturowe i praktyczne). W drugim semestrze studenci kończą praktykę i zdobywają praktyczne doświadczenie w nauczaniu w celu wzmocnienia swojej wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie studiów akademickich.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku