MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Języki w Singapur

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Uczniowie biorący Master Języki będzie w stanie wykazać, główne koncepcje w zakresie dyscyplin językowych podczas opracowywania ekspertyzy Lingwistyki procedur. Oprócz rozwoju języka, studenci będą interdyscyplinarne podejście, które wymaga krytycznego myślenia.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Zaoczne studia magisterskie w Singapur. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Języki w Singapur.

1 Wyniki z Języki, Singapur Filter

MRes Antropologia społeczna i intensywny język

SOAS University of London
Studia menedżerskie
28 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
30 Jun 2020
Język angielski
Stacjonarne

Nasz program antropologii społecznej MRes skupia się głównie na badaniu świata rozwijającego się, od odległych społeczności po nowszy rozwój miast. Jesteśmy ciekawi świata i i ...

Czytaj więcej