Filter
Studia magisterskie
Meksyk State of Mexico Buenavista Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Języki w Buenavista

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Z Mistrzem w językach, uczniowie będą doświadczać unikalne i elastyczne struktury, jak również zakres obszarów tematycznych. Studenci nauczą się identyfikować problemy dla badań lingwistycznych, i zapoznać się z istotnych zmian w tej dziedzinie.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Mexico City jest największym miastem i stolicą Meksyku. Ma też największą liczbę uczelni w kraju, w tym UNAM, który jest jednym z najstarszych uniwersytetów na kontynencie. To idealne miejsce, aby uzyskać wyższe wykształcenie w przystępnej cenie.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Języki w %Buenavista. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Języki w Buenavista.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Języki, Buenavista

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)

Mistrz Komunikacji i Visual Języki jest przeszkolenie nauczycieli w celu utrzymania profesjonalnych projektów komunikacji z języków wizualnych, poprzez zastosowanie teori ... [+]

Przegląd programu

&nbsp

Mistrz Komunikacji i Visual Języki jest przeszkolenie nauczycieli w celu utrzymania profesjonalnych projektów komunikacji z języków wizualnych, poprzez zastosowanie teorii i badania modeli rozumieniu i interpretacji, dla rozwoju mediów cyfrowych, reklamy, projektowania i sztuki cyfrowej redakcji lub wykonywania nauczania.

Ten plan jest badany w programie nauczania 18 pacjentów rocznie i może być gotowy w dwa lata i zobowiązani do uczęszczania na zajęcia jeden dzień w tygodniu, ponieważ dbamy o naszych studentów kontynuować prace w celu zastosowania w praktyce wiedzy zdobytej w tej podyplomowe.

&nbsp

&nbsp... [-]

Meksyk Buenavista
Lipiec 2020
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku