Filter
Studia magisterskie
Ameryka Północna Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Języki w Ameryka Północna

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Uczniowie biorący Master Języki będzie w stanie wykazać, główne koncepcje w zakresie dyscyplin językowych podczas opracowywania ekspertyzy Lingwistyki procedur. Oprócz rozwoju języka, studenci będą interdyscyplinarne podejście, które wymaga krytycznego myślenia.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Zaoczne studia magisterskie kierunek Języki. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Języki w Ameryka Północna.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Języki, Ameryka Północna

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)

Mistrz Komunikacji i Visual Języki jest przeszkolenie nauczycieli w celu utrzymania profesjonalnych projektów komunikacji z języków wizualnych, poprzez zastosowanie teori ... [+]

Przegląd programu

&nbsp

Mistrz Komunikacji i Visual Języki jest przeszkolenie nauczycieli w celu utrzymania profesjonalnych projektów komunikacji z języków wizualnych, poprzez zastosowanie teorii i badania modeli rozumieniu i interpretacji, dla rozwoju mediów cyfrowych, reklamy, projektowania i sztuki cyfrowej redakcji lub wykonywania nauczania.

Ten plan jest badany w programie nauczania 18 pacjentów rocznie i może być gotowy w dwa lata i zobowiązani do uczęszczania na zajęcia jeden dzień w tygodniu, ponieważ dbamy o naszych studentów kontynuować prace w celu zastosowania w praktyce wiedzy zdobytej w tej podyplomowe.

&nbsp

&nbsp... [-]

Meksyk Buenavista
Lipiec 2020
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku