Magister Tel Aviv - Szukaj studiów magisterskich w Tel Aviv

Magister Tel Aviv - Szukaj studiów magisterskich w Tel Aviv tutaj

Magisterskie

Mistrz w Tel Awiwie jest najlepszy wybór dla wielu studentów z całego świata. W Tel Awiwie, uczniowie mogą odnaleźć żywą ludności z aktywnym życiu społecznym i klubów nocnych. Istnieje wiele studentom cieszyć się, tak bardzo, że nigdy nie będzie nudny dzień. Oprócz doskonałych instytucji akademickich, kilka świetnych sposobów, aby zwiększać podyplomowe doświadczenie edukacji w tego dynamicznego miasta jest zwiedzanie plaże, kąpiele w Morzu Śródziemnym, sklepów, kawiarni i muzeów.

Mistrz w Tel Awiwie oferuje szeroką gamę programów do studentów poszukujących wysokiej jakości kształcenia akademickiego, a tam są tylko akademickie programy do odpowiadających interesom większości studentów. Mistrz w Tel Aviv stopni tematy takie jak politologia, praca socjalna, archeologia, pokojowych i konflikt badań i analiz środowiskowych, aby wymienić tylko kilka.Absolwenci gospodarstwo Master in Tel Aviv stopni często mają doskonałe możliwości rozwoju kariery zawodowej, jak mogą zdobyć niezbędne umiejętności, wiedzy i szkoleniowych, które zostaną właściwe profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Przejrzyj Mistrza w Tel Aviv programów poniżej, aby dowiedzieć się więcej, a może się okazać stopnia, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele!

Czytaj więcej

Parasol Foundation Trust International LLM

Tel Aviv University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy October 2017 Izrael Tel Aviv

[+]

Magister Tel Aviv - Magister w Tel Aviv. Program Międzynarodowy LL.M. Program na Uniwersytecie w Tel Awiwie przyciąga studentów na studia prawnicze i wybitnych Współpracę z elitarnym akademickim prawnej Izraela, studentów i prawników. Poprzez szeroki zakres zajęć prowadzonych przez światowej sławy profesorów, studenci mają możliwość studiowania na ich zaawansowany stopień prawa akademickiego na wiodących Izraela wydziale prawa. CHINY Kolumbia Chorwacja Cypr Dania Finlandia Gruzja Niemcy Grecja Węgry Indie Włochy Japonia Korea Łotwa Litwa Meksyk Mołdawia PERU Polska Portugalia Rumunia Rosja Słowacja HISZPANIA Szwajcaria Holandia [-]

Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2017 Izrael Tel Aviv + 1 więcej

[+]

Oświadczenie o zdrowiu (wypełnione przez wnioskodawcę) oraz formularz medyczny (wypełniany przez licencjonowanego lekarza). Obydwa formularze nie są obowiązkowe, a plik wnioskodawcy jest oznaczony jako "W trakcie przeglądu", ale są bardzo sugerowane, aby zostały przesłane w jak najkrótszym czasie. Termin nadsyłania zgłoszeń: wstęp wstępu, maksymalnie 25 uczniów w każdej grupie. Koszty i finansowanie Roczna opłata: 18 500 USD TAU International zobowiązuje się do udostępnienia edukacji wszystkim studentom, niezależnie od ich sytuacji finansowej i dostępnych jest kilka źródeł finansowania, w tym pomoc w nauce opartej na potrzebach, opóźnione plany płatnicze oraz stypendia zewnętrzne. TAU uczestniczy także w amerykańskich federalnych programach pożyczki studenckiej. Zobacz obszerne informacje o możliwościach finansowania dla międzynarodowych wnioskodawców. Z TYTUŁU PŁATNOŚCI KREDYTOWEJ: Program pobiera prowizję czesnego za pokrycie kosztów obsługi karty kredytowej zgodnie z jej polityką. Opłata ta wynosi 2,45% procent transakcji kartą kredytową. Zostanie wyświetlona jako opłata bankowa od opłat studentów. [-]