Studia magisterskie Izrael - Szukaj studiów magisterskich w Izrael

Magister Izrael - Szukaj studiów magisterskich w Izrael tutaj

Magisterskie

Izrael jest krajem młodym, ale historii narodu izraelskiego sięga tysięcy lat. Izrael i naród izraelski zawsze były związane z powiedzenia, i istnieje twierdzą, że cała historia Izraela koncentruje się wokół książek i wiedzy. Jest to jeden z powodów, dla szkolnictwa wyższego z Izraela jest doceniana na całym świecie i absolwentów zwykle nie mają problemy z uzyskaniem dobrej pracy.

Istnieje siedem uniwersytetów w Izraelu, prawie każdego większego miasta w tym małym kraju gospodarzy uczelni z tradycjami i doskonałe teoretyczne i praktyczne podstawy badań i nauczania. Według różnych rankingi uczelni, sześć izraelskich uniwersytetów wśród 100 najlepszych szkół w Azji, a niektóre z nich znajdują się wśród 100 najlepszych uniwersytetów na całym świecie w dziedzinie nauki i inżynierii. Dlatego jeśli planujesz karierę inżyniera, należy rozważyć uniwersytetów w Jerozolimie, Hajfie i Rehovot. W tym samym czasie, Jerozolimie i Tel-Aviv oferują najwyższej jakości edukacji w zakresie ekonomii i nauk społecznych. Wiele kursów uniwersyteckich czytać w języku angielskim, co sprawia, że ​​możliwości dla studentów jeszcze większa i przyciąga zagranicznych studentów.

Kliknij na poniższe linki, aby dowiedzieć się o różnych studiach podyplomowych oferowanych w niektórych z wiodących uniwersytetów w Izraelu!

Czytaj więcej

MSc in Electrical and Computer Engineering

Ben-Gurion University of the Negev
Stacjonarne 2 lat October 2018 Izrael Beersheba

[+]

Wydział ECE ma 35 pracowników naukowych, których kierunki nauczania i badań obejmują: komunikację, sterowanie i robotykę, przetwarzanie sygnałów i obrazów, inżynierię komputerową, elektromagnetyzm i propagację fal, elektro-optykę, oprzyrządowanie i nieliniową elektronikę, VLSI i nanotechnologię, biomedyczne inżynieria i energoelektronika.

[-]

MA W Literaturze I Archeologii Biblijnej

Universidad Pontificia De Salamanca
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Izrael Jerozolima

Biblia jest przede wszystkim książki religijne. Zawiera on szereg pism, w którym pierwsza tradycja żydowska i chrześcijańska już od uznanych słowo Boże. [+]

Opis programu

Biblia jest przede wszystkim książki religijne. Zawiera on szereg pism, w którym pierwsza tradycja żydowska i chrześcijańska już od uznanych słowo Boże. Ale Biblia jest również ważnym źródłem historycznym korzeni kultury Zachodu. Ten mistrz uczy się w Salamance iw Jerozolimie, oferuje możliwość bycia zaznajomieni z tekstów biblijnych i ich żywotnym kontekście poprzez bezpośredni kontakt z scenariuszy, w których się urodzili.

Cele

Podaj krytyczną i rygorystycznego dostępu do Biblii poprzez instrumentalnym opanowaniem swoich językach, w praktyce jego egzegezy tekstów i znajomości kontekstu, w którym się urodzili. Szczególny nacisk kładzie się na znajomości kontekście, zwłaszcza z punktu widzenia archeologicznych... [-]


Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv + 1 więcej

[+]

Oświadczenie o zdrowiu (wypełnione przez wnioskodawcę) oraz formularz medyczny (wypełniany przez licencjonowanego lekarza). Obydwa formularze nie są obowiązkowe, a plik wnioskodawcy jest oznaczony jako "W trakcie przeglądu", ale są bardzo sugerowane, aby zostały przesłane w jak najkrótszym czasie.

Termin nadsyłania zgłoszeń: wstęp wstępu, maksymalnie 25 uczniów w każdej grupie.

Koszty i finansowanie

Roczna opłata: 18 500 USD

TAU International zobowiązuje się do udostępnienia edukacji wszystkim studentom, niezależnie od ich sytuacji finansowej i dostępnych jest kilka źródeł finansowania, w tym pomoc w nauce opartej na potrzebach, opóźnione plany płatnicze oraz stypendia zewnętrzne. TAU uczestniczy także w amerykańskich federalnych programach pożyczki studenckiej. Zobacz obszerne informacje o możliwościach finansowania dla międzynarodowych wnioskodawców.... [-]