Magister Athlone - Szukaj studiów magisterskich w Athlone

Magister Athlone - Szukaj studiów magisterskich w Athlone tutaj

Magisterskie

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Irlandia ostatnio wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe do ubiegania się o kredyty rządowe, aby umożliwić im w osiągnięciu ich wyższe akademickie marzeń. Pierwszy językiem urzędowym jest irlandzki, znany również jako gaelic irlandzki, ale English (drugi język urzędowy) jest coraz szerzej stosowane. Stolicy kraju jest Dublin. Irlandia słynie z okazji Dnia Świętego Patryka (17 marca) na całym świecie.

Athlone jest piękne miasto obok rzeki, i to jest jeden z techno miast Irlandii. Athlone ma jedne z najlepszych technologii opartych na uczelni Irlandii. Athlone Institute of Technology jest znany z góry systemu edukacji klasy.

Magister Athlone. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Athlone. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Studia Magisterskie Z Biznesu

Athlone Institute of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 IIrlandia Athlone

To pełnym wymiarze czasu program jest skonstruowany, aby umożliwić uczestnikom rozwijać zaawansowane kluczowych kluczowych kompetencji w biznesie i budować na specjalnościach już uzyskane na wyróżnieniem Bachelor of Business (lub pokrewnej dyscypliny) poziomie. [+]

Magister Athlone - Magister w Athlone. To pełnym wymiarze czasu program jest skonstruowany, aby umożliwić uczestnikom rozwijać zaawansowane kluczowych kluczowych kompetencji w biznesie i budować na specjalnościach już uzyskane na wyróżnieniem Bachelor of Business (lub pokrewnej dyscypliny) poziomie. Program oferuje bogactwo i różnorodność uczenia się, który zapewni, że uczeń rozwija i pokazuje zakres wiedzy i umiejętności na wysokim poziomie w takich dziedzinach, jak badania, myślenia strategicznego i refleksyjnego uczenia się, nawiązując w ten sposób podstawę do udanej kariery biznesowej, jak również do kontynuowania rozwoju akademickich i zawodowych. Oczekuje się, że absolwenci mają: krytyczne rozumienie teorii, zaawansowanych pojęć, zasad, metod i technik biznesowych i związanych z nimi badań możliwość zastosowania myślenia strategicznego i do wyboru techniki analizy i interpretacji informacji zdolność do oceny i kontrast wpływu decyzji, w szczególności w odniesieniu do etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności zdolność do prowadzenia dalszych badań i własnej reżyserii, uczenie się przez całe życie Minimalne wymagania kwalifikacyjne Kandydaci powinni mieć co najmniej z wyróżnieniem studia licencjackie (poziom 8) w działalności lub pokrewnym dyscypliny na poziomie 2.2 lub zatwierdzonych równoważnych kwalifikacji. Wnioskodawcy zostaną uszeregowane w kolejności według rezultatów, na podstawie osiągnięć naukowych i wynikach rozmowy selekcyjnej. Przed rozpoczęciem programu, uczniowie zobowiązują dwudniową indukcyjnej kursu. Kurs indukcyjna jest integralną częścią programu, który rozpoczyna się na początku września każdego roku. Moduły Marketing Management Services, międzynarodowa strategia korporacyjna, New Venture tworzenia i wzrostu, Enterprise Środowisko, Metodologia badań, systemy informacji dla menedżerów, stosowana strategia korporacyjna, innowacyjność i kreatywność, projektu badawczego. Kariera Jako dostępność wyróżnieniem posiadaczy podstawowej stopnia staje się coraz... [-]