MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Inwestycje w Portugalia

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Uczniowie biorący w stopniu Master Inwestycji doświadczy program nauczania, który jest specjalnie zaprojektowany do ciągle zmieniającego się sektora finansowego. Studenci będą rozwijać swoje umiejętności analityczne, jak i konceptualne zrozumienie spraw zarządzania inwestycyjnego, technik i analiz.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Zaoczne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Inwestycje w Portugalia.

1 Wyniki z Inwestycje, Portugalia Filter

Mistrz w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji

ISG Business & Economics School
Portugalia, Lizbona
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Mistrza Oczywiście Stopień w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji jest innowacyjnym Oczywiście w międzynarodowej panoramie i został zaprojektowany dla posiadaczy stop ...

Czytaj więcej