Filter
Studia magisterskie
Portugalia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Inwestycje w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Uczniowie biorący w stopniu Master Inwestycji doświadczy program nauczania, który jest specjalnie zaprojektowany do ciągle zmieniającego się sektora finansowego. Studenci będą rozwijać swoje umiejętności analityczne, jak i konceptualne zrozumienie spraw zarządzania inwestycyjnego, technik i analiz.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia magisterskie Inwestycje w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inwestycje w Portugalia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Inwestycje, Portugalia

ISG Business & Economics School

Mistrza Oczywiście Stopień w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji jest innowacyjnym Oczywiście w międzynarodowej panoramie i został zaprojektowany dla posiadaczy ... [+]

Mistrza Oczywiście Stopień w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji jest innowacyjnym Oczywiście w międzynarodowej panoramie i został zaprojektowany dla posiadaczy stopnia absolwent z różnych dziedzin, którzy chcą zaawansowane i dogłębną wiedzę na temat zarządzania międzynarodowego. Kompetencje uzyskane są jądrowej dla praktyki zarządzania, które jest coraz bardziej międzynarodowy i globalny.

Globalizacja światowej commerce, komunikacji, transportu i rynków finansowych zrodził nowego porządku światowego, które mogą być postrzegane odzwierciedlenie w sposobie firmy są zarządzane.

Cele

Oczywiście Mistrza dąży do rozwoju kompetencji technicznych i kompetencji, zachowań właściwych dla zarządzania przedsiębiorstwem i być w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez międzynarodowe koncerny. Dodatkowo, kurs zapewnia przygotowanie do studentów której celem jest wszystkich aspektach związanych świecie bez granic zarządzania przedsiębiorstwem.... [-]

Portugalia Lizbona
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku