MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Inwestycje w Europie. Szukaj studiów magisterskich w Europie tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Mistrz w stopniu Inwestycyjny jest przeznaczony dla studentów poszukujących pracy w zmieniającym się inwestycji i branży finansowej. Uczniowie zdobędą więcej niż edukacji biznesowej, ale także rozwijać głębokie zrozumienie teorii inwestycyjnych, narzędzi i praktyk.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Studia magisterskie Inwestycje w Europie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inwestycje w Europie.

5 Wyniki z Inwestycje, Europie Filter

Magister w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji

ISG Business & Economics School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Październik 2020 Portugalia Lizbona

Mistrza Oczywiście Stopień w strategii inwestycyjnej i internacjonalizacji jest innowacyjnym Oczywiście w międzynarodowej panoramie i został zaprojektowany dla posiadaczy stopnia absolwent z różnych dziedzin, którzy chcą zaawansowane i dogłębną wiedzę na temat zarządzania międzynarodowego. Kompetencje uzyskane są jądrowej dla praktyki zarządzania, które jest coraz bardziej międzynarodowy i globalny ...

Magister w wykrywaniu, zarządzaniu i zapobieganiu zagrożeniom hybrydowym

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt Zamora + 2 więcej

Mistrz w wykrywaniu, zarządzaniu i zapobieganiu zagrożeniom hybrydowym jest oficjalnym stopniem II stopnia (drugi poziom) Uniwersytetu Pegaz we Włoszech, który daje dostęp do doktoratu z powodu jego adaptacji i przyjęcia do planu bolońskiego i Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego ( EHEA).

Magister ekonomii behawioralnej i cyfrowej dla efektywnego zarządzania (BDEEM)

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Francja Besançon

Program mający na celu przeszkolenie przyszłych liderów i naukowców w dziedzinie ekonomii i zarządzania na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie łączenia ekonomii stosowanej, zarządzania, narzędzi behawioralnych i technologii cyfrowych.

Magister finansów i rynków finansowych online

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Online 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Master in Finance and Financial Markets zapewnia podstawową wiedzę, dzięki czemu uczeń może rozwijać swoją karierę zawodową w instytucjach finansowych, a także wykonywać osobiste inwestycje i funkcje doradztwa finansowego.

Magister na giełdzie i rynkach finansowych

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Madryt + 1 więcej

Master na giełdzie i rynkach finansowych ma na celu przygotowanie menedżerów finansowych, którzy wiedzą, jak radzić sobie ze zmianami gospodarczymi, z niezbędną wypłacalnością i oczekiwaniem wymaganym przez obecne organizacje. Specjaliści w dziedzinie finansów, którzy są elastyczni, wiedzą, jak prowadzić i prowadzić zespoły, mają odpowiednie umiejętności, aby generować wartość przez cały czas, alokować i dystrybuować zasoby finansowe w najbardziej efektywny sposób, a przede wszystkim przyczyniać się w kierunku firmy do czas, aby osiągnąć swoje cele dzięki swojej strategicznej wizji.