MASTERSTUDIES.PL

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Interior Architecture w Adelaide

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Studia w architekturze wnętrz koncentrują się na tworzeniu projektów wnętrz różnych konstrukcji. Projekty mogą być oryginalne dla nowych konstrukcji, budowane w celu uzupełnienia istniejących projektów lub mogą wykorzystywać obecną technologię do zastąpienia starego wnętrza czymś zupełnie wyjątkowym.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

South Australia posiada liczne prywatne i publiczne uniwersytety, które oferują studiów licencjackich i kursów. Ponadto, Szkolnictwo zawodowe jest oferowany przez niektórych szkół w tym zakresie.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Interior Architecture w %Adelaide. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Interior Architecture w Adelaide.

1 Wyniki z Interior Architecture, Adelaide Filter

Master of Design (architektura wnętrz)

University of South Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat Lipiec 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

Studiując Master of Design (Interior Architecture), opracujesz zaawansowane i wszechstronne zrozumienie zasad i praktyk projektowania i utrzymywania wnętrz, które są przyjazne dla środowiska i przystosowalne społecznie.