MASTERSTUDIES.PL

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Interior Architecture w Ameryka Północna

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Studia w architekturze wnętrz koncentrują się na tworzeniu projektów wnętrz różnych konstrukcji. Projekty mogą być oryginalne dla nowych konstrukcji, budowane w celu uzupełnienia istniejących projektów lub mogą wykorzystywać obecną technologię do zastąpienia starego wnętrza czymś zupełnie wyjątkowym.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Zaoczne studia magisterskie kierunek Interior Architecture. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Interior Architecture w Ameryka Północna.

1 Wyniki z Interior Architecture, Ameryka Północna Filter

Master of Professional Studies in Healthcare Interior Design

New York School of Interior Design
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok September 2019 Stany Zjednoczone New York + 1 więcej

Program przygotowuje studentów do być projektanci lecznictwo specjalistyczne, sprzęt planiści w zakładach opieki zdrowotnej, naukowców wspierające zespoły architektoniczne, projektowe i menedżerów i administratorów w satysfakcji pacjenta.