Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Instrumenty muzyczne tutaj!

Stopień magistra jest stopniem podyplomowym przyznawanym studentom, którzy ukończyli intensywny program studiów, który zazwyczaj trwa od jednego do trzech lat. Typowy program magisterski umożliwia studentom pogłębienie wiedzy na temat wybranej dyscypliny, przy jednoczesnej poprawie ich możliwości zawodowych.

Czym jest Master in Instrumenty muzyczne? Ten stopień zazwyczaj przygotowuje studentów do pracy zawodowej jako profesjonalni muzycy lub nauczyciele instrumentów poprzez połączenie praktycznego doświadczenia z wiedzą teoretyczną. Kandydaci na ogół mają możliwość przećwiczenia przesłuchań, wykorzystując specjalistyczne techniki gry i występy. Wiele programów może również umożliwić uczniom studiowanie gatunku, stylu i historii muzyki w celu zwiększenia ich ogólnej wiedzy.

Ten program studiów może pomóc muzykom poprawić swoje umiejętności jako wykonawców, zwiększyć ich praktyczne doświadczenie i uzupełnić swoją wiedzę z zakresu teorii muzyki. Ten zaawansowany stopień może również dać absolwentom przewagę, gdy szukają pracy, czy to w edukacji, czy w rozrywce.

Koszt uzyskania tytułu magistra w zakresie instrumentów muzycznych opiera się w dużej mierze na instytucji, do której uczęszczają studenci. Struktura i długość programu studiów może również wpływać na ostateczny koszt. Biorąc to pod uwagę, studenci mogą chcieć bezpośrednio skonsultować się z dowolną instytucją, w której mogą uczestniczyć, aby ustalić, ile kosztuje zarabianie tego stopnia.

Absolwenci, którzy uzyskali ten tytuł mają wysokie kwalifikacje do kariery zawodowej jako muzycy. Mogą łączyć się z istniejącymi zespołami lub tworzyć własne grupy wyników. Niektóre programy studiów magisterskich z zakresu instrumentów muzycznych kładą nacisk na umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, co może pozwolić absolwentom na kontynuowanie pracy jako solistki i efektywne zarządzanie swoją karierą. Kariera jako profesjonalna nauczycielka muzyki lub instrumentu może być także opcją dla absolwentów, którzy lubią bliską współpracę z innymi.

Osoby rozważające dążenie do tego stopnia mogą być zaskoczone tym, że są oferowane online. Opcja ta może pomóc kandydatom w klasie zaoszczędzić na kosztach utrzymania i uniknąć zakłóceń w dotychczasowych zadaniach i obowiązkach. Badanie dostępnych programów studiów jest proste. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

2 Results in Instrumenty muzyczne

The Royal Danish Academy of Music

Edukacja w obrębie muzyki klasycznej, która ma na kierunku kariery jako zawodowy muzyk / wokalista lub zawodowego nauczyciela instrumentalna / głosowej ... ... [+]

Master of Music - Instrumental / Voice

Edukacja w obrębie muzyki klasycznej, która ma na kierunku kariery jako zawodowy muzyk / wokalista lub zawodowego nauczyciela instrumentalna / głosowej.

Nazwa: Master of Music - Instrumental / Voice Typ: Master Długość: 2 lat Europejskie kredyty: 120 punktów Język Angielski

Istnieje 5 różnych linii:

Orkiestra Fortepian Akordeon Gitara Głos

Nauczanie waha się od lekcji indywidualnych, wykłady i nauki w klasie. Ponadto, istnieją kursy mistrzowskie, muzyka kameralna i inne specyficzne tematy dla różnych linii.

Ukończenie programu studiów Mistrz przyznaje tytuł Master of muzyki.

Wymagania kwalifikacyjne... [-]

Dania Copenhagen
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Dania
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Copenhagen
    )

)
1
August 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Charles University Faculty of Education

Podstawowa wiedza specjalistyczna nauczana w ramach studiów magisterskich opiera się na poprzednim programie studiów licencjackich i składa się z zestawu symbiotycznie po ... [+]

Muzyka

Celem jest kształcenie absolwenta szkoły, który jest w stanie uczyć muzyki na wszystkich poziomach i klasach. Badanie jest związane z poprzednimi studiami licencjackimi, skoncentrowanymi na zdobywaniu specjalnej wiedzy muzycznej i umiejętności. Studia magisterskie koncentrują się na współpracy z przedmiotami pedagogicznymi i psychologicznymi, a praktyka w szkołach podstawowych i średnich prowadzi do rozwoju muzycznych umiejętności pedagogicznych. Tematy uwzględniają orientację pedagogiczną magistra.

Zobacz plan studiów na http://studium.pedf.cuni.cz/karolinka/

Instrument

Celem jest kształcenie absolwenta szkoły, który jest w stanie uczyć gry na instrumentach (fortepian lub skrzypce) w różnych rodzajach szkół muzycznych. Badanie jest związane z poprzednimi studiami licencjackimi, skoncentrowanymi na zdobywaniu specjalnej wiedzy muzycznej i umiejętności. Studia magisterskie koncentrują się na współpracy z przedmiotami pedagogicznymi i psychologicznymi, a praktyka w szkołach podstawowych i średnich prowadzi do rozwoju muzycznych umiejętności pedagogicznych. Tematy uwzględniają orientację pedagogiczną magistra.... [-]

Czechy Prague
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Czechy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Prague
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku