close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź Best studia niestacjonarne Innowacja i przedsiębiorczość Nowa Południowa Walia

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.Mistrz Innowacji i program na rzecz przedsiębiorczości jest doskonałym połączeniem nauki nowych umiejętności w zakresie zarządzania, a także coraz praktyczne doświadczenie w, jak korzystać z narzędzi korporacyjnych w… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Mistrz Innowacji i program na rzecz przedsiębiorczości jest doskonałym połączeniem nauki nowych umiejętności w zakresie zarządzania, a także coraz praktyczne doświadczenie w, jak korzystać z narzędzi korporacyjnych w codziennym życiu firmy.

Australia edukacja leży głównie w gestii rządu. Rząd w pełni finansuje wykształcenie wyższe publicznego podczas częściowo finansuje prywatną wykształcenie wyższe.Australia jest krajem angielsko-spoken, większość studentów z krajów, w których angielski jest pierwszym językiem często kocha studiowania w tym kraju

Studia niestacjonarne Innowacja i przedsiębiorczość w Nowa Południowa Walia. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Innowacja i przedsiębiorczość i skontaktować się ze szkołą w Nowa Południowa Walia bezpośrednio!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University of Wollongong Faculty of Business
North Wollongong, Australia +1 Więcej

Mistrz innowacji

Mistrz innowacji -
Magisterskie
Studia dzienne
studia niestacjonarne
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami