Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Industrial Management. Znajdź studia magisterskie na kierunku Industrial Management

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister Industrial Management. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Industrial Management. Skontaktuj się z uniwersytetem tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Industrial Management

IQS – Universitat Ramon Llull

Ze względu na jasno określony charakter zawodowy, celem studiów magisterskich w zakresie zarządzania przemysłowego jest oferowanie dodatkowej edukacji absolwentom uniwers ... [+]

Cele i umiejętności

Ze względu na jasno określony charakter zawodowy, celem studiów magisterskich w zakresie zarządzania przemysłowego jest oferowanie dodatkowej edukacji absolwentom uniwersytetu o stopniach technicznych lub naukowych. Dla ich przyszłej kariery zawodowej ten Mistrz umożliwi im dostęp do możliwości zatrudnienia w administracji biznesowej, zarządzaniu, najlepiej w firmach przemysłowych.

Ponieważ tytuł magistra w zakresie zarządzania przemysłowego poszerza wiedzę biznesową studentów, jest okazją do zastosowania w życiu zawodowym umiejętności technicznych i naukowych nabytych podczas studiów licencjackich.

W dzisiejszym świecie biznesu firmy potrzebują pracowników w następujących trzech głównych obszarach:... [-]

Hiszpania Barcelona
October 2019
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku