MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia inżynieryjne○ w Berkeley

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Inżynieria jest procesem projektowania, wymyślając, budowa i utrzymanie urządzeń, struktur, narzędzi i innych rzeczy, które są częścią codziennego życia. Odbywa się to poprzez połączenie wiedzy o dowodach empirycznych, matematyki i globalnej świadomości.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Berkeley w stanie Kalifornia nie ma wielu dużych uniwersytetów, ale nadrabia to z akredytowanym uniwersytecie w Berkeley. Ma największą liczbę studentów uczestniczących w programach studiów w mieście.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia inżynieryjne○ w %Berkeley. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Studia inżynieryjne○ w Berkeley.

2 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Berkeley Filter

Magister inżynierii rozwoju

University of California, Berkeley
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 semestry
01 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

UC Berkeley's Master of Development Engineering to program szkoleniowy w zakresie technologii i rozwoju dla karier w zakresie wpływu społecznego, przedsiębiorczości społecznej ...

Czytaj więcej

Magister inżynier

University of California, Berkeley
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
06 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master of Engineering (MEng) na UC Berkeley łączy szeroki zakres tematów z zarządzania biznesowego i inżynieryjnego, stosując je do dogłębnego studiowania w twojej kon ...

Czytaj więcej