Magister Inżynieria w Szwajcaria - Studia magisterskie

Studia magisterskie Inżynieria w Szwajcaria. Szukaj studiów magisterskich w Szwajcaria tutaj!

Inżynieria

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Inżynieria jest procesem projektowania, wymyślając, budowa i utrzymanie urządzeń, struktur, narzędzi i innych rzeczy, które są częścią codziennego życia. Odbywa się to poprzez połączenie wiedzy o dowodach empirycznych, matematyki i globalnej świadomości.

 

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Studia magisterskie Inżynieria w Szwajcaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria w Szwajcaria.

Czytaj więcej

Zarządzanie projektem master (inżynier budownictwa (-w))

Hochschule Biberach University Of Applied Science
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2019 Szwajcaria Zürich

Nasi uczniowie będą przygotowane przy użyciu metod i technik przetwarzania (dużych) projektów i imprez dla wiedzy praktycznej aplikacji do złożonych wymagań w życiu zawodowym - towarzyszyły seminaria i projekty pilotażowe w pracy zespołowej. [+]

Mistrz Project Management (Cywilnego (-in))

Nasi uczniowie będą przygotowane przy użyciu metod i technik przetwarzania (dużych) projektów i imprez dla wiedzy praktycznej aplikacji do złożonych wymagań w życiu zawodowym - towarzyszyły seminaria i projekty pilotażowe w pracy zespołowej.

Na dzień Udział w Akademii jest ograniczona do czwartku do soboty. Więc uczniowie jest możliwe, mimo studiów w pełnym wymiarze czasu pracy do 20 godzin tygodniowo.

Kursy pierwszej i drugiej połowie są niezależne. Badanie może być w związku z tym rozpoczęła się w semestrze zimowym i letnim semestrze.

Semestr zimowy kompetencje społeczne Praca zespołowa / szkolenie zespołu Uruchom projekt Zamówienia u. Zarządzania Zarządzanie umowami / FIDIC zarządzanie roszczenia Ekonomia dla PM Biznes Matematyka Organizacja Biznesplan koszty dates szeregowanie Zarządzanie procesami rachunek ekonomiczny Obszary fakultatywne infrastruktura 1 infrastruktura 3 Ingenieurhochbau 1 Ingenieurhochbau 3 projekty modelowe Infrastruktura modelu projektu Wzór projektu Ingenieurhochbau semestr letni kompetencje społeczne U problemem. Decyzja Międzykulturowe relacje z klientami techniki negocjacyjne Zamówienia u. Zarządzania modele PPP Prawo zamówień / PPP Zarządzanie ryzykiem Ekonomia dla PM Finanse / Księgowość Międzynarodowe stosunki handlowe Statystyka Strategia korporacyjna / Organizacja i procesy Organizacja Opierając się na skalę międzynarodową marketing strategiczny koszty dates zarządzanie kosztami Obszary fakultatywne infrastruktura 2 infrastruktura 4 Ingenieurhochbau 2 Ingenieurhochbau 4 seminaria infrastruktura Seminarium Seminarium-Ingenieurhochbau Praca magisterska Semestr praca magisterska seminarium magisterskie Praca magisterska z kolokwium grupa docelowa baubezogener na stanowiskach kierowniczych odpowiedniego kawalera i dyplomu absolwenci kursów prawo promocji Program kończy się tytuł "Master of Engineering" (mgr inż.) I dopuszczony w doktorska. wymaganie powyżej średniej, kwalifikacje zawodowe, stopień baubezogener uniwersyteckiej... [-]

Inżynierii Lądowej studia magisterskie

Hochschule Biberach University Of Applied Science
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2019 Szwajcaria Zürich + 1 więcej

Stopień magistra Inżynierii Lądowej w Biberach University opracowali i uzupełnione w kawalerskim zawartości głównie technicznych elementów zarządzania, zarządzania projektami i przez stosowane Bauinformatik, programy infrastrukturalne i kalkulacji metod elementów skończonych. Badania naukowe specjalnej zawartości technicznej jest obsługiwana dzięki ścisłej współpracy z instytutami Biberach University interdyscyplinarnym. [+]

Magister Inżynierii Lądowej

Stopień magistra Inżynierii Lądowej w Biberach University opracowali i uzupełnione w kawalerskim zawartości głównie technicznych elementów zarządzania, zarządzania projektami i przez stosowane Bauinformatik, programy infrastrukturalne i kalkulacji metod elementów skończonych. Badania naukowe specjalnej zawartości technicznej jest obsługiwana dzięki ścisłej współpracy z instytutami Biberach University interdyscyplinarnym.

Tutaj nacisk według kierunków z poprzedniego szkolenia licencjata lub magistra (np: inżynierii budowlanej, transportu, hydrauliczne), skłonności i doświadczenie zawodowe są ustawione zróżnicowane.

W celu umożliwienia pozycję w niepełnym wymiarze czasu zawodowe inżyniera lub inżyniera budownictwa główny program, elementy e-learning, kursy blokowe mają umożliwić vorgesehen.um niepełnym wymiarze godzin, elementy e-learning, kursy blokowe są świadczone.... [-]