Filter
Studia magisterskie
Polska Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Inżynieria w Polska. Szukaj studiów magisterskich w Polska tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Inżynieria jest procesem projektowania, wymyślając, budowa i utrzymanie urządzeń, struktur, narzędzi i innych rzeczy, które są częścią codziennego życia. Odbywa się to poprzez połączenie wiedzy o dowodach empirycznych, matematyki i globalnej świadomości.

 

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Studia magisterskie Inżynieria w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria w Polska.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Results in Inżynieria, Polska

Cracow University of Technology

Program "Inżynieria środowiska i inżynieria lądowa" kształci przyszłych inżynierów i rozwija ich interdyscyplinarne kompetencje zawodowe w zakresie metod oceny i ochrony ... [+]

O

Wydział / Wydział: Wydział Inżynierii Środowiska

Czas trwania: 3 semestry Punkty ECTS: 90

Program "Inżynieria środowiska i inżynieria lądowa" kształci przyszłych inżynierów i rozwija ich interdyscyplinarne kompetencje zawodowe w następujących obszarach:

metody oceny i ochrony środowiska wodnego, rekultywacja gleby i ochrona atmosfery;korzystanie z różnych narzędzi inżynieryjnych do analizy danych, modelowania procesów i systemów oraz systemów informacji geograficznej;projektowanie i eksploatacja instalacji budowlanych oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych;technologia i budowa urządzeń do uzdatniania wody i ścieków;gospodarka odpadami i odzyskiwanie energii z odpadów i systemów energii odnawialnej;projektowanie, budowa i eksploatacja instalacji i urządzeń grzewczych, chłodzących, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;ocena warunków geotechnicznych i zjawisk zachodzących między budynkiem a ziemią.... [-]
Polska Kraków
October 2019
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Cracow University of Technology

Advanced Computational Mechanics (ACM) jest skierowana do studentów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki i aplikacji komputerowych w projektowaniu kons ... [+]

Opis programu:

Advanced Computational Mechanics (ACM) jest skierowana do studentów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki i aplikacji komputerowych w projektowaniu konstrukcji (CAD, MES), projektowania materiałów (CAMD), selekcji materiałów (CAMS), produkcji (CAM) i monitoringu maszyn.

Program studiów:

Regularny:

Zaawansowana matematyka (4 ECTS),Engineering Mathematics II (2 ECTS),Fizyka ciała stałego (2 ECTS),Mechanika continuum (2 ECTS),Mechanika analityczna (2 ECTS),Metody numeryczne II (2 ECTS),Programowanie obiektowe (1 ECTS),Materiałoznawstwo II (4 ECTS),Nowoczesne materiały konstrukcyjne (2 ECTS),Zaawansowane modelowanie materiałów i struktur (5 ECTS),Modelowanie w konstrukcji maszyn (4 ECTS),Zintegrowane systemy przetwarzania (3 ECTS),Zaawansowane modelowanie MES (4 ECTS),Zaawansowana wytrzymałość materiałów (2 ECTS),Dynamika układów mechanicznych (2 ECTS),Eksperymentalna mechanika ciała stałego (2 ECTS),Indywidualny projekt (5 ECTS),Seminarium (3 ECTS),Projekt końcowy (20 punktów ECTS)... [-]
Polska Kraków
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku