Filter
Studia magisterskie
Pakistan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia inżynieryjne○ w Pakistan. Szukaj studiów magisterskich w Pakistan tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Inżynieria jest procesem projektowania, wymyślając, budowa i utrzymanie urządzeń, struktur, narzędzi i innych rzeczy, które są częścią codziennego życia. Odbywa się to poprzez połączenie wiedzy o dowodach empirycznych, matematyki i globalnej świadomości.

 

Pakistan oficjalnie Islamska Republika Pakistanu, jest suwerennym krajem w Azji Południowej. Z populacji przekraczającej 180 milionów ludzi, jest szóstym najbardziej zaludnionym krajem na świecie.

Studia magisterskie Studia inżynieryjne○ w Pakistan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia inżynieryjne○ w Pakistan.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Pakistan

Institute Of Business Management

Magister zarządzania inżynieria (MEM) może być magistrem akademickim lub zawodowym, który łączy lukę pomiędzy dziedziną inżynierii, technologią i dziedziną biznesu, wypos ... [+]

Test MS in Engineering Management degree (MEM) Może być magistrem akademickim lub zawodowym, który łączy lukę pomiędzy dziedziny inżynierii, technologii a dziedziną biznesu, wyposażając uczniów w wiedzę techniczną i umiejętności przywódcze niezbędne do przyspieszenia kariery w szybko rozwiniętym świecie technologii. Dbałość o podejmowanie decyzji, zarządzanie informacjami, zarządzanie projektami, inżynieria jakości, inżynieria projektowa, symulacja, rozmieszczenie obiektów, system produkcji i zarządzanie kosztami przemysłowymi to tylko niektóre z podstawowych zagadnień, które zajmują się w ich karierze. Absolwenci MEM mogą wypełnić tę lukę.

Potrzeba zarządzania inżynieria została odczuwana na wszystkich szczeblach menedżerów, szczególnie w środowisku pracy zawodowej. Zarządzanie ma również zastosowanie do każdego aspektu funkcji organizacji i na wszystkich szczeblach najwyższego kierownictwa, zarządzania średniego i niższego zarządzania. Podstawowa i specjalistyczna wiedza w dziedzinie zarządzania inżynieria jest ogromną potrzebą każdego inżyniera i dochodowego biznesu.... [-]

Pakistan Karachi
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku