Filter
Studia magisterskie
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia inżynieryjne○ w Nowa Zelandia. Szukaj studiów magisterskich w Nowa Zelandia tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ogólnie rzecz biorąc, z zakresu inżynierii polega na pobraniu dowodów empirycznych, matematyki i wiedzy o globalnych systemów i używanie ich do tworzenia i utrzymywania wszystkiego ze struktur poszczególnych elementów do całych procesów. Jednak istnieją również wiele specjalności.

 

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Studia magisterskie Studia inżynieryjne○ w Nowa Zelandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia inżynieryjne○ w Nowa Zelandia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Nowa Zelandia

Victoria University of Wellington

Pracodawcy potrzebują specjalistów od ICT i inżynierów, którzy posiadają umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w Nowej Zelandii: dobra komunikacja i umiejętność prac ... [+]

Przegląd

Pracodawcy potrzebują specjalistów od ICT i inżynierów, którzy posiadają umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w Nowej Zelandii: dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej oraz zrozumienie środowiska zawodowego wraz z silną wiedzą techniczną.

180-punktowa Master of Engineering Practice łączy w sobie nauczane kursy, projekt badawczy i staż w branży, aby zapewnić praktyczną wiedzę i doświadczenie.

Zyskasz umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów i przedsiębiorstwa, aby uzupełnić swoją wiedzę techniczną, dając przewagę w tej szybko rozwijającej się branży.

Zwiększ swoje szanse na karieręZastosuj swoją wiedzę techniczną do projektowania, wdrażania i oceny praktycznych problemów inżynierskich.Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i umiejętności zawodowych w kontekście inżynieryjnego rozwiązywania problemów - w różnych branżowych projektach indywidualnych i grupowych.Zdobądź cenne umiejętności badawcze i komunikacyjne poprzez badania podsumowujące, pisanie propozycji inżynieryjnych oraz dostarczanie ustnych i pisemnych raportów.Wybierz specjalność... [-]
Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Zaprojektowany dla absolwentów i praktykujących inżynierów, którzy chcą uaktualnić i zaktualizować swoją wiedzę w szybko zmieniających się dziedzinach elektroniki, materi ... [+]

Zaprojektowany dla absolwentów i praktykujących inżynierów, którzy chcą uaktualnić i zaktualizować swoją wiedzę w szybko zmieniających się dziedzinach elektroniki, materiałów i przetwarzania oraz inżynierii mechanicznej, Master of Engineering Practice (MEngPrac) to program nauczania, który można ukończyć w 12 lub 18 miesięcy.

Program został opracowany nie tylko w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony nowozelandzkich pracodawców na gotowych do pracy inżynierów, którzy są w stanie stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się globalnego, krajowego i lokalnego środowiska, ale także zaspokoić zapotrzebowanie międzynarodowych studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności. zdolność do zatrudnienia z nauczanym tytułem magistra. MEngPrac umożliwi ci pracę w różnych branżach i dziedzinach w Nowej Zelandii i na całym świecie.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Ten stopień badawczy skoncentrowany jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zrobić dalsze badania i rozwój innowacyjnego rozwiązania w kwestii technicznej. Doskona ... [+]

Magister inżynier

Ten stopień badawczy skoncentrowany jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zrobić dalsze badania i rozwój innowacyjnego rozwiązania w kwestii technicznej. Doskonałość w zaawansowanych umiejętności projektowania technicznego, badań i rozwoju to podstawowe cechy tego stopnia.

Jako Master of Engineering (ME) absolwent będziesz miał możliwość albo poszukiwania zatrudnienia jako zawodowy inżyniera lub rozpocząć karierę naukową.

ME zwykle trwa 12 miesięcy, aby zakończyć w pełnym wymiarze godzin. Opiera się ona na wcześniejszych badań na poziomie licencjackim, jak Czteroletni BE (z wyróżnieniem) lub BSC (Tech), Stopień wymaga 120 punktów, które mogą być albo składające się z 30 punktów w nauczanych papierów i dysertacji 90-punktowej (projekt badawczy), lub jednej tezy 120-punktowej. Jeśli zapisać się ze mną poprzez Wydział Nauki i Inżynierii można major Engineering, a wątek teza może pochodzić z naszej szerokiej gamie dziedzin nauki, takich jak bioinżynieria, inżynierii chemicznej, inżynierii lądowej, inżynierii mechanicznej, inżynierii materiałowej, inżynierii środowiska i inżynierii elektronicznej.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku