Filter
Studia magisterskie
Norwegia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia inżynieryjne○ w Norwegia. Szukaj studiów magisterskich w Norwegia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ulepszenia wprowadzone przez człowieka rzeczy, takich jak narzędzia, budowli i urządzeń są w dużej mierze dzięki wysiłkom ludzi w dziedzinie inżynierii. Ci ludzie łączą kreatywność z matematyki i wiedzy doczesnej, w wyniku innowacji.

 

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Studia magisterskie Studia inżynieryjne○ w Norwegia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia inżynieryjne○ w Norwegia.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Norwegia

UIT The Arctic University of Norway

Zasoby naturalne na dalekiej północy przyciągają przemysł. Nowy olej offshore ... [+]

Zasoby naturalne na dalekiej północy przyciągają przemysł. Nowy olej offshore

Opis programu

Program koncentruje się na wyzwaniach technicznych i związanych z bezpieczeństwem związanych z działalnością przemysłową na Dalekiej Północy. Szczególną uwagę poświęcono operacjom morskim i morskim w trudnym i podatnym na zagrożenia środowisku Arktyki. Studenci zapoznają się z metodami i narzędziami zarządzania zaawansowanymi, złożonymi i zintegrowanymi systemami technicznymi w zakresie eksploatacji i konserwacji, niezawodności i zapewnienia produkcji, zdrowia, bezpieczeństwa

Program obejmuje 2-letnie studia stacjonarne z ustalonym harmonogramem. Kursy będą do pewnego stopnia dostosowane do studentów studiów niestacjonarnych. Pierwszy rok składa się z 50 ECTS kursów obowiązkowych wspólnych dla wszystkich studentów i jednego 10 zajęć ECTS. Są to techniczne kursy opisowe i kursy zorientowane na metody. Wszystkie kursy są od siebie niezależne. W drugim roku studenci osiągną specjalizację swojego kierunku poprzez kursy do wyboru i wybór spośród wielu wcześniej zdefiniowanych programów nauczania. Studenci będą również realizować projekt specjalizacyjny. Ostatni semestr poświęcony jest 30-punktowej pracy magisterskiej ECTS.... [-]

Norwegia Tromsø
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University College of Southeast Norway

Program Master in Systems Engineering w Nise jest unikalnym programem w Norwegii ze względu na ścisłą i zaangażowanej współpracy z międzynarodowymi i wiodących firm wysok ... [+]

Magister Inżynierii Systemów

Program Master in Systems Engineering w Nise jest unikalnym programem w Norwegii ze względu na ścisłą i zaangażowanej współpracy z międzynarodowymi i wiodących firm wysokich technologii.

Współpracujemy z naszymi partnerami z branży i oferty staży w różnych firm! Można też studiować Program Master w inżynierii systemów w niepełnym wymiarze godzin, jeśli już pracować w firmie, czy można badać pojedyncze kursy (z lub bez punktów Study), jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat Inżynierii Systemów i Subsea.

To Inżynieria Systemów

Systems Engineering jest uznaną metodą na rozwój systemów w przemyśle motoryzacyjnym i oleju, w informatyce, sieci komunikacji i R & D. Z tytułem magistra w Inżynierii Systemów będzie uprawniony do udziału i prowadzić do rozwoju dużych złożonych produktów i systemów, które wymagają zaangażowania wielu dyscyplin.... [-]

Norwegia Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku