Magister Inżynieria w Japonia - Studia magisterskie

Studia magisterskie Inżynieria w Japonia. Szukaj studiów magisterskich w Japonia tutaj!

Inżynieria

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Ulepszenia wprowadzone przez człowieka rzeczy, takich jak narzędzia, budowli i urządzeń są w dużej mierze dzięki wysiłkom ludzi w dziedzinie inżynierii. Ci ludzie łączą kreatywność z matematyki i wiedzy doczesnej, w wyniku innowacji.

 

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Studia magisterskie Inżynieria w Japonia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria w Japonia.

Czytaj więcej

Master in Disaster Mitigation Study dla azjatyckich studentów

Ehime University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin April 2019 Japonia Matsuyama

Główne cele badawcze związane z prowadzeniem Specjalnego kursu na temat zapobiegania klęskom żywiołowym dla studentów z Azji mają na celu zrozumienie i wyjaśnienie charakterystycznych cech klęsk żywiołowych w Azji oraz opracowanie ich środków zapobiegawczych, podczas gdy motto edukacyjne polega na stworzeniu pierwszorzędnych naukowców i ekspertów technicznych z możliwości badań pionierskich i zaawansowana wiedza w zakresie klęsk żywiołowych. [+]

The Graduate Schools of Engineering (założona w 1967 r.) I Science (założona w 1978 r.) Zostały zunifikowane, a Graduate School of Science and Engineering Ehime University rozpoczęła w 1996 roku. Ta Graduate School została zreorganizowana w 2006 roku.

Głównym celem edukacyjnym jest oferowanie studentom możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia kariery poprzez wykłady i działania badawcze, które obejmują szeroki zakres od przedmiotów podstawowych do praktycznych dziedzin inżynierii. Interdyscyplinarne badania między nauką i technologią mogą być również przeprowadzane w prosty sposób, a także w ramach współpracy lub badań projektowych w Graduate School.... [-]