MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia inżynieryjne○ w Indonezja

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ulepszenia wprowadzone przez człowieka rzeczy, takich jak narzędzia, budowli i urządzeń są w dużej mierze dzięki wysiłkom ludzi w dziedzinie inżynierii. Ci ludzie łączą kreatywność z matematyki i wiedzy doczesnej, w wyniku innowacji.

 

Indonezja, oficjalnie Republika Indonezji, to kraj w południowo-wschodniej Azji i Oceanii.Indonezja to archipelag obejmujący około 17.508 wysp

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Studia inżynieryjne○ w Indonezja.

2 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Indonezja Filter

Magister inżynierii lądowej i wodnej

Brawijaya University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Indonezyjski
Ośrodek kształcenia

Kurs Inżynieryjne rozwiązuje wiele interesów wiedzy, w tym: konstrukcji, geotechniques, zalewów, transport oraz zarządzanie budową.

Czytaj więcej

Mistrz w budownictwie

Diponegoro University
Magisterskie
Lip 2021
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Aby ubiegać się o Mistrza Budownictwa w programie wymagane jest licencjat i co najmniej 2,75 GPA z akredytowanych uczelni.

Czytaj więcej