MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia inżynieryjne○ w Wiedeń

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Ogólnie rzecz biorąc, z zakresu inżynierii polega na pobraniu dowodów empirycznych, matematyki i wiedzy o globalnych systemów i używanie ich do tworzenia i utrzymywania wszystkiego ze struktur poszczególnych elementów do całych procesów. Jednak istnieją również wiele specjalności.

 

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Wiedeń jest stolicą Austrii i posiada wiele udogodnień, aby dopasować ten status. Centra edukacyjne są w doskonałym stanie zamiar zakresie posiadania szkół międzynarodowych, takich jak American International School Vienna i Międzynarodowych Uniwersytetu w Wiedniu.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia inżynieryjne○ w %Wiedeń. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Studia inżynieryjne○ w Wiedeń.

3 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Wiedeń Filter

Master of Science in Engineering Management (MSc)

TU Wien - Continuing Education Center
MSc
<
studia niestacjonarne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program magisterski oferuje absolwentom szkół inżynieryjnych szansę na poszerzenie i pogłębienie wiedzy na temat zagadnień ekonomicznych i prawnych, a także zapewnia kszta ...

Czytaj więcej

Master of Science in Environmental Technology (MSc)

TU Wien - Continuing Education Center
MSc
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Ośrodek kształcenia

Ten podyplomowy program magisterski jest wynikiem współpracy między Akademią Dyplomatyczną w Wiedniu i TU Wien. W ciągu ostatnich kilku lat znaczenie kwestii środowiskowych i ...

Czytaj więcej

Zakłady opieki zdrowotnej mgr inż

TU Wien - Continuing Education Center
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Ośrodek kształcenia

Celem programu Master jest przekazanie interdyscyplinarnej wiedzy międzynarodowej i jej zastosowanie do skutecznego i zrównoważonego planowania, projektowania i restrukturyzac ...

Czytaj więcej