MASTERSTUDIES

Znajdź Best studia niestacjonarne Inżynieria wydobywcza Afryka

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Połączenie dyscyplin nauki i technologii, inżynierii górniczej można postrzegać jako badanie procesów stosowanych przy wydobywaniu minerałów ziemskich; dlatego obecni inżynierowie lub przyszli studenci interesujący się geologią mogą uznać za fascynujące i potencjalnie lukratywne studia inżynierii górniczej.

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Studia niestacjonarne Inżynieria wydobywcza Afryka. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Inżynieria wydobywcza i skontaktować się ze szkołą Afryka bezpośrednio!

2 Wyniki z Inżynieria wydobywcza, Afryka Filter

Master of Sustainable Mining (Research)

University of Johannesburg
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Cel kwalifikacji: Program ten ma na celu rozwój intelektualisty o zaawansowanych umiejętnościach w zakresie stosowania podstawowych technologii inżynieryjnych lub powiązanych ...

Czytaj więcej

MEng Mining Engineering

Botswana International University Of Science And Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program zapewnia solidne podstawy, poprzez badania, w podstawowych i zaawansowanych koncepcjach i nowoczesnych metodach inżynierii górniczej.

Czytaj więcej