MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Inżynieria biznesowa w Madryt

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

W programie inżynierii biznesowej studenci mogą studiować relacje pomiędzy inżynierią a kierownictwem. Tematy mogą obejmować analizy ekonomiczne, ogólny projekt budowlany, łańcuch dostaw, analizę konkurencji i zarządzanie projektami, a także kursy dotyczące innowacji, strategii i przywództwa.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Inżynieria biznesowa w %Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Inżynieria biznesowa w Madryt.

3 Wyniki z Inżynieria biznesowa, Madryt Filter

BIM Master

IDESIE Business School
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
10 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Inny mistrz, który łączy umiejętności techniczne i umiejętności zarządzania w jednym profilu zawodowym. Zastosowanie metodologii BIM i ciągłe innowacje technologiczne czynią o ...

Czytaj więcej

BIM Online Master

IDESIE Business School
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
12 miesiące
Język hiszpański
Online

Internetowy BIM Master pozwala studentowi dołączyć do zmian doświadczanych przez sektor AEC w zwinny i elastyczny sposób z takim samym poziomem doskonałości akademickiej jak n ...

Czytaj więcej

Modelowanie informacji o budynku Master Executive Building (eMBIM)

IDESIE Business School
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Executive MBIM został zaprojektowany, aby pomóc profesjonalistom, którzy mają już doświadczenie, wzbogacić swoją wiedzę, aby dostosować się do nowych systemów pracy i przewodz ...

Czytaj więcej