MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Inżynieria naftowa Joondalup tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Tytuł magistra w Inżynierii Naftowej jest przeznaczony zarówno dla absolwentów i specjalistów w przemyśle naftowym. Absolwenci stopniu będzie miał wysoką wydajność w interdyscyplinarnych zespołach, i nauczą się koncepcje, które działają dziś w przemysłach ropy i gazu.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Inżynieria naftowa Joondalup. Pobierz wszystkie informacje o Inżynieria naftowa i skontaktować się ze szkołą dla Joondalup Inżynieria naftowa bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Inżynieria naftowa, Joondalup Filter

Master of Technology (Petroleum Engineering)

Edith Cowan University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zapewnia absolwentom inżynierii innych dziedzin dyscypliny możliwość dywersyfikacji wiedzy i umiejętności w zakresie inżynierii naftowej. Ten kurs stanowi podwaliny dla karier ...

Czytaj więcej