MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Inżynieria lądowa w Indonezja

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Wiele osób, które realizować wyższe wykształcenie w zakresie inżynierii następnie przejść do prowadzenia kariery w inżynierii lądowej i wodnej, który obejmuje tworzenie i utrzymywanie struktur cywilnych. Odbywa się to zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

 

Indonezja, oficjalnie Republika Indonezji, to kraj w południowo-wschodniej Azji i Oceanii.Indonezja to archipelag obejmujący około 17.508 wysp

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Inżynieria lądowa w Indonezja.

2 Wyniki z Inżynieria lądowa, Indonezja Filter

Magister inżynierii lądowej i wodnej

Brawijaya University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Indonezyjski
Ośrodek kształcenia

Kurs Inżynieryjne rozwiązuje wiele interesów wiedzy, w tym: konstrukcji, geotechniques, zalewów, transport oraz zarządzanie budową.

Czytaj więcej

Mistrz w budownictwie

Diponegoro University
Magisterskie
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Aby ubiegać się o Mistrza Budownictwa w programie wymagane jest licencjat i co najmniej 2,75 GPA z akredytowanych uczelni.

Czytaj więcej