close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Inżynieria komputerowa Biot tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.Master in Computer Engineering, to stopień inżyniera, że ​​mają duży nacisk na rozwój oprogramowania i inżynierii, ale także dotknąć fizyczneg… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Master in Computer Engineering, to stopień inżyniera, że ​​mają duży nacisk na rozwój oprogramowania i inżynierii, ale także dotknąć fizycznego charakteru i funkcji komputera włączającego elektrotechnikę.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Biot - Sophia Antipolis jest park technologiczny w gminie Biot, że znajduje się w północno-zachodniej części Antibes we Francji. Miasto Biot słynie z ceramiki, szczególnie w hutach szkła. Sophia Antipolis znajduje się kilka komputerów, elektroniki, firm biotechnologicznych oraz farmakologicznych.

Inżynieria komputerowa Biot. Pobierz wszystkie informacje o Inżynieria komputerowa i skontaktować się ze szkołą dla Biot Inżynieria komputerowa bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
EURECOM
Biot, Francja

Zjawisko „Big Data” jest zakorzenione w dziedzinie nauki i inżynierii danych, której celem jest opracowanie zarówno komputerowych, jak i matematycznych narzędzi do przechowywa ... +

Zjawisko „Big Data” jest zakorzenione w dziedzinie nauki i inżynierii danych, której celem jest opracowanie zarówno komputerowych, jak i matematycznych narzędzi do przechowywania, przetwarzania i analizy danych. Coraz większa ilość danych jest codziennie wytwarzana przez współczesne procesy przemysłowe (w dziedzinach takich jak energia, inteligentne systemy transportowe, zdrowie, turystyka i wiele innych itp.), A napędzane przez rozpowszechnianie się treści multimedialnych i Internetu. rzeczy w naszym codziennym życiu. Sztuczna inteligencja umożliwia teraz aplikacjom, które wymagają dużej skali i inteligentnego przetwarzania danych do tworzenia dokładnych modeli predykcyjnych. -
Magisterskie
Studia dzienne
18 - 24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami