MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepszą Inżynieria finansowa tutaj!

W teorii finansowych, inżynieria finansowa jest uważany interdyscyplinarnego kierunku studiów, który wymaga użycia narzędzi, metod matematycznych, technicznych i praktyki programowania. W innych kontekstach, inżynieria finansowa określa sytuację, gdy finanse Matematycznego i Komputerowego są metody techniczne aplikacji wykorzystywanych w finansowej praktyce. Jak studiów magisterskich w Inżynierii Finansowej, studenci zrozumieć interdyscyplinarnego aspektu teorii finansowych, w których zastosowanie metod inżynierii, praktyk programowania i narzędzi matematyki są używane. Program przygotowuje studentów do profesjonalnego dziedzinie finansów z całego świata. Master of Finance Engineering studia podyplomowe oferowane pomóc studentom w świecie zabezpieczeń finansowych, branży konsultingowej bankowym oraz zarządzanie finansami.Zdobyte podczas zajęć pozwalają studentom na zdobycie zdolności technicznej analizy ilościowej dla różnych działów finansowych i korporacyjnych skarbów kultury w branżach usług i produkcji. Jest to praktyczny kurs, który naraża absolwentom jakości systemem finansowego świata. Poziomy ekspertyzy uzyskane przez magistra inżynierii finansowej są wiarygodne dla tych realizacji dynamicznych kariery w zawodzie. Zdolność do zorganizowania skutecznych rozwiązań w świecie ryzyka, co absolwenci osiągnięcia w ramach programu. W wielu przypadkach, program dostępny jest na okres jednego roku dla studentów studiów stacjonarnych. Dysk jest do podjęcia technologii do zawodu i przygotowującym uczniów z technik i pomysłów w dziedzinie matematyki, informatyki i finansów.

5 Wyniki z Inżynieria finansowa Filter

Magister specjalizuje bankowość i inżynieria finansowa

Institut Africain de Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Luty 2020 Senegal Dakar

Ambitny program do szkolenia specjalistów z wielkich finansów. Mistrz w bankowości i Inżynierii Finansowej oferuje podwójną doświadczenie w zakresie finansów korporacyjnych i rynku szkolenie specjalistów z silnym wymiarze międzynarodowym.

Magister Ekonometrii i Badań Operacyjnych: Inżynieria Finansowa

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Rozszerzenie rynków oraz rosnąca złożoność i różnorodność produktów finansowych spowodowały rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów do tworzenia, wyceny i zabezpieczania złożonych instrumentów pochodnych. Specjalizacja w inżynierii finansowej zapewnia zaawansowane kwalifikacje w zakresie badań operacyjnych i finansów, od zarządzania portfelami finansowymi po analizę ryzyka na rynkach finansowych. Inżynieria finansowa to miejsce, w którym finanse spotykają się z badaniami operacyjnymi!

Magister inżynierii finansowej

Mälardalen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Szwecja Eskilstuna

Inżynieria finansowa to starannie zaprojektowany program magisterski, należący do popularnego obszaru edukacyjnego inżynierii finansowej. Program koncentruje się zarówno na teoretycznych, jak i ilościowych komputerowych metodach analizy finansowej, co stanowi zaawansowaną podstawę w matematyce, ukierunkowaną na rzeczywiste problemy finansowe.

Exec. Magister Inżynieria finansowa

HECTOR School of Engineering and Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Październik 2020 Niemcy Karlsruhe

Tempo innowacji w sektorze finansowym zwiększa również zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników przeszkolonych w inżynierii finansowej. Zdobyte umiejętności uczyniłyby ambitną karierę w firmie finansowej, takiej jak bank inwestycyjny lub komercyjny, giełda lub agencja ratingowa, idealne miejsce do pracy. Następna oficjalna data rozpoczęcia: październik 2019 r .; możliwe jest również wcześniejsze wejście.

Magister inżynierii finansowej i aktuarialnej

University of Tartu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Estonia Tartu

2-letnie studia magisterskie przygotowuje specjalistów dla branż sektora finansowego, bankowości i ubezpieczeń.