Filter
Studia magisterskie
Szwecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Inżynieria finansowa Szwecja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Magister inżynierii finansowej zapewnia studentom umiejętności ilościowych do poszukiwania rozwiązań dla dzisiejszych wyzwań finansowych i problemów. Pozwoli on absolwentów do pracy w zarządzania ryzykiem, bankowości inwestycyjnej, wycena instrumentów pochodnych, sprawiedliwości i innych obszarach finansów przedsiębiorstw.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Inżynieria finansowa w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria finansowa w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Inżynieria finansowa, Szwecja

Mälardalen University

Inżynieria finansowa to starannie zaprojektowany program magisterski, należący do popularnego obszaru edukacyjnego inżynierii finansowej. Program koncentruje się zarówno ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii finansowej zapewnia wysokie kwalifikacje w zakresie matematyki i finansów, obejmujące szeroki zakres tematów od zarządzania portfelami finansowymi po analizę ryzyka na rynkach finansowych. Jako absolwent będziesz mieć popyt na wysokie stanowiska w międzynarodowym świecie finansów.

Program

Inżynieria finansowa to starannie zaprojektowany program magisterski, należący do popularnego obszaru edukacyjnego inżynierii finansowej. Program koncentruje się zarówno na teoretycznych, jak i ilościowych komputerowych metodach analizy finansowej, co stanowi zaawansowaną podstawę w matematyce, ukierunkowaną na rzeczywiste problemy finansowe.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku