Filter
Studia magisterskie
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Inżynieria finansowa Niemcy tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Magister inżynierii finansowej zapewnia studentom umiejętności ilościowych do poszukiwania rozwiązań dla dzisiejszych wyzwań finansowych i problemów. Pozwoli on absolwentów do pracy w zarządzania ryzykiem, bankowości inwestycyjnej, wycena instrumentów pochodnych, sprawiedliwości i innych obszarach finansów przedsiębiorstw.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Inżynieria finansowa w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria finansowa w Niemcy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Inżynieria finansowa, Niemcy

HECTOR School of Engineering and Management

Tempo innowacji w sektorze finansowym zwiększa również zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników przeszkolonych w inżynierii finansowej. Zdobyte umiejętnośc ... [+]

Absolwenci magisterskiego programu Inżynieria finansowa są w stanie podjąć się zadań związanych z zarządzaniem w dziedzinie finansów. Będą mogli spojrzeć na wyzwania finansowe z perspektywy inżynieryjnej i wykorzystywać narzędzia matematyczne i statystyczne do opracowywania i optymalizacji innowacyjnych rozwiązań opartych na podstawowych prawach ekonomicznych. Ich dogłębne zrozumienie złożonych produktów finansowych, możliwości analityczne projektów i produktów finansowych oraz wizje przywództwa pozwalają im stawić czoła wyzwaniom coraz bardziej globalnego sektora finansowego. Uczestnicy mogą aplikować i rozwijać uznane teorie finansów, metody inżynieryjne, narzędzia zarządzania oraz techniki matematyczne i wspomagane komputerowo, jednocześnie dostrzegając ograniczenia modelowania ekonomicznego i finansowego. Jesteś więc dobrze przygotowany do ścieżki kariery w bankach, spółkach inwestycyjnych, ubezpieczeniowych, firmach konsultingowych i działach finansowych w dużych firmach przemysłowych w Niemczech i za granicą.... [-]

Niemcy Karlsruhe
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku