MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Inżynieria energetyki jądrowej Kanada tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

MSc in Nuclear Energy Engineering jest stopień, który staje się coraz bardziej istotne z tendencją zmniejszania emisji dwutlenku węgla. Energia jądrowa wymaga ekspertów być obsługiwane prawidłowo, i to, gdzie inżynierowie jądrowe krytyczny.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Inżynieria energetyki jądrowej w Kanada. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria energetyki jądrowej w Kanada. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Inżynieria energetyki jądrowej, Kanada Filter

Inżynieria jądrowa (program magisterski)

University Of Ontario Institute Of Technology
Magisterskie
Język angielski

Studia magisterskie z zakresu inżynierii jądrowej obejmują energetykę jądrową, od produkcji paliw po składowanie odpadów radioaktywnych, a także liczne i różnorodne zastosowan ...

Czytaj więcej