MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria energetyczna w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

energetyki to program naukowy, który uczy się podstaw wydobywania zasobów naturalnych, regulacji mocy i usług zarządzania obiektem. Studiowanie energetyki może prowadzić do kariery w dziedzinie energii odnawialnej, takich jak elektrownie wodne lub farm wiatrowych lub w zasoby naturalne.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia magisterskie Inżynieria energetyczna w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria energetyczna w Portugalia.

1 Wyniki z Inżynieria energetyczna, Portugalia Filter

Mistrz w systemach wymiany energii elektrycznej i zasilania

Polytechnic Institute of Coimbra
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Głównym celem studiów magisterskich w "Energii Elektrycznej konwersji i Power Systems" jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach związanych z systemami z ...

Czytaj więcej