MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria energetyczna w Australia. Szukaj studiów magisterskich w Australia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

energetyki, który jest uważany za gałęzią produkcji skupia się na dostarczaniu usług energetycznych dla społeczności. Osoby, które studiują energetyki nauczyć się do poprawy efektywności energetycznej, pomóc firmom zgodne z przepisami Badań Naukowych i Energii, jak również wdrożenie nowoczesnych technologii energetycznych.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Studia magisterskie Inżynieria energetyczna w Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria energetyczna w Australia.

2 Wyniki z Inżynieria energetyczna, Australia Filter

Master of Technology (Petroleum Engineering)

Edith Cowan University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zapewnia absolwentom inżynierii innych dziedzin dyscypliny możliwość dywersyfikacji wiedzy i umiejętności w zakresie inżynierii naftowej. Ten kurs stanowi podwaliny dla karier ...

Czytaj więcej

Mistrz zmiany energii (MEC)

The Australian National University | Science
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mistrz Zmiany Energii oferuje szeroki zakres kursów, który pozwala opracować program zaawansowanej nauki dostosowany do Twoich indywidualnych zainteresowań, umiejętności i asp ...

Czytaj więcej