MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Inżynieria chemiczna w Republika Południowej Afryki

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Magister Inżynierii Chemicznej jest stopień, który ma na celu wprowadzenie do szerokiego zakresu analizy, koncepcje systemów i procesów zaawansowanych związanych z branżą. Stopień zapewnia studentom umiejętności do wdrożenia z powodzeniem odkryć dokonanych przez służby zdrowia i przemysłu.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Republika Południowej Afryki. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Republika Południowej Afryki.

2 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Republika Południowej Afryki Filter

Magister inżynierii chemicznej (badania)

University of Johannesburg
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla inżynierów chemików lub technologów pracujących w branżach związanych z procesami. Studenci, którzy uzyskali tę kwalifikację, będą kompet ...

Czytaj więcej

Master of Chemical Engineering

Mind Development Academy
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Program Master of Chemical Engineering jest oferowany online za pośrednictwem kształcenia na odległość. Po ocenie zarówno wyników akademickich, jak i doświadczenia życiowego, ...

Czytaj więcej