MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Master w inżynierii chemicznej pozwoli studentom do wdrożenia na dużą skalę odkryć dokonanych przez służby zdrowia i przemysłu. Wprowadza szeroki wachlarz analizy, koncepcje systemów i zaawansowanych procesów chemicznych związanych z branż, które wymagają wiedzy inżynierii chemicznej.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Portugalia.

2 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Portugalia Filter

Mistrz w inżynierii biotechnologicznej

Polytechnic Institute Of Bragança
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program pozwoli na ingerencję w obszary, które łączą sektorów podstawowych i średnich, a mianowicie zapewnienie nowych osiągnięć w dziedzinie technologii drobnoustrojów i ...

Czytaj więcej

Magister inżynierii chemicznej

Polytechnic Institute Of Bragança
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master jest w pełni wykłady w języku angielskim i stara się zapewnić szkolenia technologiczne dla celów zawodowych w wielu dziedzinach objętych Inżynierii Chemicznej, ...

Czytaj więcej