MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Magister Inżynierii Chemicznej jest stopień, który ma na celu wprowadzenie do szerokiego zakresu analizy, koncepcje systemów i procesów zaawansowanych związanych z branżą. Stopień zapewnia studentom umiejętności do wdrożenia z powodzeniem odkryć dokonanych przez służby zdrowia i przemysłu.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Niemcy.

1 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Niemcy Filter

Mistrz w Inżynierii Procesowej

Offenburg University
Magisterskie
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
3 semestry
31 Mar 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W ciągu trzech semestrów program Master in Process Engineering wyposaża studentów w zaawansowaną wiedzę z zakresu inżynierii chemicznej, inżynierii środowiska i inżynierii pro ...

Czytaj więcej